ZAHRAJTE VŠEM VOLAJÍCÍM „NENÍ NUTNO“

V posledních týdnech si zákazníci T-Mobile volají více než obvykle. Aby nám všem hlavně nebylo smutno, nabízí T-Mobile od pátku 3. dubna zdarma uvítací tón „Není nutno“, patrně nejznámější písničku od pánů Svěráka a Uhlíře. T-Mobile tak pokračuje v tradici dárků v aplikaci Můj T-Mobile.

Zakoupení uvítacího tónu platí T-Mobile. Noví uživatelé služby jej navíc dostanou na první měsíc zdarma. Zákazníci tak mohou zvednout náladu všem volajícím. Pořídit si bezplatně melodii je možné až do 30. dubna. A jak na to? Nejjednodušší cesta vede přes mobilní aplikaci Můj T-Mobile. Alternativou je samostatná aplikace Uvítací tóny či speciální internetový portál www.uvitacitony.cz.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz