ZAOSTŘENO NA XIAOMI: V KVĚTNU XIAOMI 9AT ZA KORUNU A ZVÝHODNĚNÍ V APCE NA VŠECHNY MODELY

V květnu potěší T-Mobile všechny zákazníky, kteří mají zaostřeno na telefony od Xiaomi. Za jednu korunu na ně tento měsíc čeká Xiaomi Redmi 9AT s tarifem M a 15GB a v rámci apky či webu si na tento model za 1 Kč zákazníci přijdou dokonce už tarifem M a 3GB.

V e-shopu a mobilní aplikaci Můj T-Mobile zákazníci pořídí nové Xiaomi s ještě větším zvýhodněním, protože tento měsíc sníží T-Mobile základní cenu při nákupu Xiaomi Redmi Note 10 PRO o 6 000 Kč za uzavření smlouvy na dobu určitou s tarifem M a neomezenými SD daty a při nákupu Xiaomi Mi 11 Lite s podporou 5G dokonce o celých 7 000 Kč, v tomto případě s tarifem M a neomezenými MAX daty. Na své si tento měsíc navíc přijdou i mladí a studenti, pro které máme nachystaný speciální model za 1 Kč Xiaomi Redmi 9T s tarifem Můj Student M a neomezenými SD daty.

A pokud by si někdo přesto nevybral, v naší aplikaci na něj tento měsíc exklusivně čekají všechny ostatní modely Xiaomi o 1000 Kč levněji!

Pouze v e-shopu nebo v mobilní aplikaci

Cena bez tarifuCena se smlouvou na dobu určitouTarifPodmíněná slevaExtra dotaceSleva eShop a aplikaceKonečná cena
Xiaomi Redmi 9AT 3 001 3 001 Můj tarif M + 3 GB 1 000 1 000 1 000 1
Xiaomi Note 10 PRO 7 999 7 999 Můj tarif M + SD Neomezeně 3 000 1 500 1 500 1 999
Xiaomi Mi 11 Lite 5G 9 999 9 999 Můj tarif M + MAX Neomezeně 5 000 1 000 1 000 2 999

X

 
O společnosti

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionu zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu, provozuje již více než 1 042 5G vysílačů a svou sítí páté generace pokrývá 21 % obyvatel ČR. Jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka také budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.

Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.

T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou z priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. Kromě naplňování konkrétních cílů v rámci iniciativy Green Deal se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje i na zmírnění digitální propasti a mentální wellbeing a podporu společensky zodpovědných aktivit. Vůči společnosti jako celku pak přijal auditovatelný závazek, že do konce roku 2024 budou mít jeho CSR aktivity přímý dopad na 555 200 jedinců. Společnost cíleně podporuje neziskové organizace i jednotlivce, pomáhá při mimořádných událostech a její zaměstnanci se pravidelně zapojují do řady dobrovolnických aktivit po celé ČR.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X