ZAOSTŘENO NA XIAOMI: V KVĚTNU XIAOMI 9AT ZA KORUNU A ZVÝHODNĚNÍ V APCE NA VŠECHNY MODELY

V květnu potěší T-Mobile všechny zákazníky, kteří mají zaostřeno na telefony od Xiaomi. Za jednu korunu na ně tento měsíc čeká Xiaomi Redmi 9AT s tarifem M a 15GB a v rámci apky či webu si na tento model za 1 Kč zákazníci přijdou dokonce už tarifem M a 3GB.

V e-shopu a mobilní aplikaci Můj T-Mobile zákazníci pořídí nové Xiaomi s ještě větším zvýhodněním, protože tento měsíc sníží T-Mobile základní cenu při nákupu Xiaomi Redmi Note 10 PRO o 6 000 Kč za uzavření smlouvy na dobu určitou s tarifem M a neomezenými SD daty a při nákupu Xiaomi Mi 11 Lite s podporou 5G dokonce o celých 7 000 Kč, v tomto případě s tarifem M a neomezenými MAX daty. Na své si tento měsíc navíc přijdou i mladí a studenti, pro které máme nachystaný speciální model za 1 Kč Xiaomi Redmi 9T s tarifem Můj Student M a neomezenými SD daty.

A pokud by si někdo přesto nevybral, v naší aplikaci na něj tento měsíc exklusivně čekají všechny ostatní modely Xiaomi o 1000 Kč levněji!

Pouze v e-shopu nebo v mobilní aplikaci

Cena bez tarifuCena se smlouvou na dobu určitouTarifPodmíněná slevaExtra dotaceSleva eShop a aplikaceKonečná cena
Xiaomi Redmi 9AT 3 001 3 001 Můj tarif M + 3 GB 1 000 1 000 1 000 1
Xiaomi Note 10 PRO 7 999 7 999 Můj tarif M + SD Neomezeně 3 000 1 500 1 500 1 999
Xiaomi Mi 11 Lite 5G 9 999 9 999 Můj tarif M + MAX Neomezeně 5 000 1 000 1 000 2 999

X

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz