BŘEZEN U T-MOBILE VE ZNAMENÍ SPORTU

Aplikace Endomondo ve verzi Premium pro zákazníky operátora na rok zdarma
Další výhody pro klienty: mobily HTC se slevou 1 000 Kč a 20% sleva v Hervis  
Výzva T-Mobile: Pro dobrou věc aneb Jeden milion Kč pro handicapované děti

Praha, 27. února 2014 – Březnová nabídka T-Mobile se ponese ve sportovním duchu. Operátor svým zákazníkům poskytne „trenéra do kapsy“, respektive Premium verzi známé sportovní aplikace Endomondo na rok zdarma. Klienti si při prodloužení smlouvy budou také moci koupit jeden ze dvou vybraných modelů telefonů HTC o 1 000 Kč levněji. Zákazníky, kteří si půjdou pořídit sportovní vybavení do některé z prodejen Hervis, pak jistě potěší 20% sleva.

„V březnu chceme žít sportem a naši zákazníci z toho opět budou mít něco navíc,“ říká Dana Tomášková, ředitelka marketingu T-Mobile pro segment domácností, a dodává: „Aplikace ke hrám v Soči, které si stáhlo téměř 300 tisíc lidí, měly zákazníkům usnadnit fandění. Teď je chceme motivovat k tomu, aby s využitím chytrého telefonu s mobilním internetem sami udělali něco pro své zdraví.“

Operátor nezapomíná ani na ty, kteří potřebují naši pomoc. Připravil proto výzvu s názvem T-Mobile: Pro dobrou věc. Když v jejím rámci zákazníci a zaměstnanci operátora s aplikací Endomondo ujdou, uběhnou nebo jinak vysportují dohromady aspoň jeden milion kilometrů, T-Mobile věnuje handicapovaným a znevýhodněným dětem jeden milion korun na podporu jejich sportovních aktivit.

Zákazníci T-Mobile získají během března na webové adrese www.t-mobile.cz/nasim unikátní klíč pro aktivaci Premium verze aplikace Endomondo. Tato verze běžně stojí 689 Kč pro operační systém Android a 26,99 EUR pro iOS, klienti operátora ji však budou moci využívat jeden rok zdarma. Endomondo patří s více než 20 miliony uživatelů po celém světě mezi nejúspěšnější sportovní aplikace (v ČR si ji dosud stáhlo přibližně 200 tisíc lidí). Tento ideální „trenér do kapsy“ nabízí řadu užitečných funkcí: například zaznamená čas, rychlost, vzdálenost, trasu na mapě či spálené kalorie při tréninku, připravuje individuální tréninkový plán, vede tréninkový deník včetně statistik a podrobných analýz nebo umožňuje porovnání s ostatními sportovci v rámci celosvětové sociální sítě.

Zákazníci si navíc budou moci aplikaci Endomondo (a nejen ji) stáhnout do nového chytrého telefonu. I v březnu totiž bude T-Mobile nabízet telefony se slevou, tentokrát se jedná o značku HTC. Modely HTC One a HTC Desire 500 bude možné získat o 1 000 Kč levněji při prodloužení smlouvy na libovolný tarif na všech prodejnách i v e-shopu. Při návštěvě některé z prodejen řetězce Hervis v průběhu třetího měsíce roku pak mohou klienti v rámci programu Našim pro radost využít další výhody, a to 20% slevy na nákup libovolného sportovního vybavení.

Bližší informace o březnové nabídce T-Mobile včetně návodů, jak výhody získat, najdete od 1. března 2014 na www.t-mobile.cz/nasim.
 


 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je více než 6 miliony zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií. To prokazuje i srovnávací měření kvality sítí P3 communications, v němž T-Mobile opakovaně získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic, zakládající člen národní sítě UN Global Compact v České republice, klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů. 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz, +420603601031