Dárek od T-Mobilu: V říjnu nabídne víkendová neomezená data zdarma

Dárek v podobě víkendových neomezených dat zdarma čeká v říjnu na všechny zákazníky T‑Mobilu. Operátor připravil speciální datový balíček, který bude možné čerpat během každého říjnového víkendu. T-Mobile tak reaguje na rostoucí spotřebu mobilních dat, která vloni v Česku meziročně stoupla téměř o dvě třetiny.

Oblibu Čechů v datování potvrzují údaje ČSÚ, podle kterých u nás vloni vzrostl celkový objem přenesených mobilních dat o 63 % a rostoucí zájem zákazníků o mobilní data potvrzuje i T-Mobile, který v prvním pololetí letošního roku eviduje meziroční nárůst spotřeby o 46 %. Průměrně tak spotřebují tarifní zákazníci 15 GB dat měsíčně. Datování se proto nyní svým zákazníkům rozhodl zpříjemnit speciální víkendovou nabídkou.

Balíček „Neomezený datový víkend“ budou moci v říjnu využít jak tarifní a firemní zákazníci, tak ti, kteří využívají předplacené karty. Zapnout ho lze kdykoliv během týdne, neomezené datování si pak vychutnají po celou sobotu a neděli. Aktivaci lze provést celkem čtyřikrát, je zdarma a není podmíněna dobitím kreditu.

„Rozhodli jsme se našim zákazníkům zpříjemnit říjnové víkendy jen tak, aby mohli své podzimní pestrobarevné zážitky z výletů, sportovních aktivit a času stráveného s rodinou a přáteli jednoduše bezstarostně sdílet kdykoliv a kdekoliv budou chtít, dodává Petra Běláková, manažerka segmentu domácností v T-Mobile

Neomezená data lze jednoduše aktivovat přímo v aplikaci Můj T-Mobile v sekci speciální nabídky. Balíček obsahuje neomezená data v plné rychlosti a do výše 4 GB se dají čerpat i v EU. Akce je platná do 29. 10. 2023.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz