Data zdarma a další dárky na prodejnách: T-Mobile představuje letní kampaň

Užít si naplno slunce a vychutnat si letní atmosféru s 30 GB dat navíc. T-Mobile představuje svou prázdninovou nabídku, která tarifním zákazníkům přinese dvojitý balíček letních dat. Extra porce dat, stylové brýle a osvěžující zmrzlina na prodejnách čeká od 28. 6. do 31. 8 také na majitele předplacených karet a firemní zákazníky. O dárky nepřijdou ani zákazníci s neomezenými tarify.

Letošní letní nabídka T-Mobile staví na motivu léta plného zážitků a s heslem „Roztočte to s dárky od nás“ zákazníkům zpříjemní prázdninový čas. Proto si T-Mobile připravil dárek v podobě extra dat, která si zákazníci jednoduše aktivují v aplikaci Můj T-Mobile. Další odměny na ně pak čekají na všech prodejnách.

„Léto je čas pohody a společných zážitků, a my chceme, aby si ho naši zákazníci užili naplno a nemuseli se o nic starat. Letos jsme si pro ně připravili hned několik dárků. Každý najde v aplikaci Můj T-Mobile extra porci dat na celé prázdniny, a kromě toho nabídneme všem přímo na prodejnách další překvapení – zmrzlinu a sluneční brýle, bez kterých si léto nedovedeme představit,“ dodává Maximiliano Bellassai, Chief Commercial Officer, T-Mobile Česká republika.

Aby si pohodové léto užili opravdu všichni zákazníci, včetně těch s neomezenými daty, připravil pro ně T-Mobile další dárky přímo na prodejnách. Každý zákazník, který se prokáže registrovanou aplikací Můj T-Mobile si může vyzvednout stylové magentovo-černé sluneční brýle a osvěžující ovocné nanuky značky Benešovská továrna na zmrzlinu ve dvou příchutích – černý rybíz, nebo višeň a jahoda. Výrobcem je ryze česká společnost Pinko a.s. 

Letní porce 30 GB dat pro všechny

Na zákazníky využívající tarify s datovými limity čeká celkem 30 GB dat zdarma, která si mohou aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile v červenci a srpnu, přičemž pokaždé obdrží 15 GB dat. Po aktivaci mohou data rovnou využívat a nemusí tak čekat, až vyčerpají limity ze svých tarifů.

O porci dat navíc nepřijdou ani majitelé předplacených karet, kteří si v rámci odměn za dobití 300 Kč a více mohou v aplikaci vybrat balíček 15 GB na 7 dní. Letní nabídka se vztahuje i na firemní zákazníky s Rámcovou smlouvou, kteří k nákupu balíčků Data Extra/Nastálo od 5 GB získají odměnu 5 GB/15 GB na 7 dní zdarma. Data přitom lze využít jak v ČR, tak v rámci EU, a zákazníci mohou nabídku aktivovat opakovaně. 

Letní nabídka platí od 28. 6. do 31. 8. 2023 a zákazník si může vybrat, zda využije jeden nebo všechny dárky. Více informací na t-mobile.cz/leto.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz