Diváci T-Mobile TV si budou moci i nadále užívat bohaté programové nabídky kanálů skupiny AMC Networks International

  • Nejlepší sportovní události televizních kanálů Sport1 a Sport2 zůstávají na obrazovkách T-Mobile TV díky novému kontraktu

_______________________________________________________________

 

Mezinárodní televizní skupina AMC Networks International (AMCNI), která je českému divákovi známá v podobě vyhledávaných TV kanálů, bude i nadále nabízet své programy v portfoliu T-Mobile TV. Mezi nejsledovanější televizní kanály patří různé stanice, které svým zajímavým obsahem umí zabavit nejednoho diváka v podobě sportovních, filmových, dětských či vzdělávacích programů (Sport1, Sport2, Minimax, JimJam, Spektrum, Spektrum Home, AMC či Film+).

 

Opětovným prodloužením kontraktu s televizním poskytovatelem AMCNI, si diváci budou moci i nadále vychutnat nejeden sportovní zážitek. Za největší lákadlo patří nejprestižnější automobilové závody světa, Formule 1. Sportovní TV kanály Sport1 a Sport2 nabízí hned několik sportovních zážitků, které ocení nejeden milovník sportovních přenosů. AMCNI má vypořádaná exkluzivní televizní práva na vysílání přímých sportovních přenosů těch nejvyhledávanějších a nejsledovanějších sportů jakými jsou KHL, Liga národů UEFA a mezinárodní přátelské zápasy, Evropská liga a Konferenční liga UEFA, Mistrovství Evropy EHF i Tipos Extraliga.

 

„Velice nás těší, že se nám podařilo opětovně dohodnout podmínky s televizní skupinou AMCNI a přinést naším divákům exkluzivní obsah i na další období. Tento rok bude sportovní, čekají na nás ty největší sportovní události, které si i díky společnosti AMCNI a jejím dvěma televizním kanálům Sport1 a Sport2, budou moci dopřát naši diváci přímo z pohodlí svých obýváků,“ prozradil Zdeněk Spurný, manažer televizních služeb společnosti T-Mobile CZ.

 

AMCNI myslí i na dětského diváka a v programové struktuře se nejmenší diváci budou moci i nadále zabavit se dvěma dětskými televizními kanály MiniMax a JimJam. Obsah kanálů pro nejmenší je postaven podle věkových skupin, přičemž JimJam přináší vysílání pro ty nejmenší a stanice MiniMax je určena pro staršího dětského diváka. Za zmínku stojí oblíbené seriály Barbie, Můj malý Pony, Lego Friends či Máša a medvěd.

 

Pro milovníky historie či populárně-naučných pořadů, jsou v nabídce dva televizní kanály, které svým obsahem každý den lákají k obrazovkám různé věkové skupiny. Stanice Spektrum a Spektrum Home budou nadále přinášet na denní bázi různé tematické pořady, které svým obsahem dokážou zaujmout v kteroukoli denní či noční hodinu.

 

Nová smlouva s AMCNI uzavírá nabídka dvojice filmových televizních stanic AMC a Film+. Jejich programovou strukturu tvoří různorodé žánry filmů a seriálů z evropské a světové kinematografie, které budou i nadále dostupné zákazníkům. I v tomto roce si čeští diváci budou moci dopřát další pokračování nejoblíbenějších seriálů jako FEAR The Walking Dead – Živí mrtví nebo Better Call Saul.

 

Změny v programové struktuře, Spektrum Home do základu

Součástí nové smlouvy se společností AMCNI bude také úprava dvou TV kanálů. S účinností od 1. února 2022 dochází ke změně: Paprika TV a CBS Reality již nebudou od tohoto termínu dostupné v nabídce T-Mobile TV. I přes tuto úpravu televizních kanálů stále poskytuje programová struktura T-Mobile TV služby nejširší portfolio programů, které dokážou splnit potřeby i těch nejnáročnějších diváků.

 

Oblíbený televizní kanál Spektrum Home, který byl dosud jen součástí vyšších televizních tarifů, se od 1. února 2022 přesouvá do základní nabídky, a tak se stává dostupný pro všechny diváky T-Mobile TV.

 

S přeřazením televizního kanálu do základu si na své přijdou nejen nadšenci bydlení, domu a zahrady, ale všichni, které zajímá právě tato oblast a rádi se inspirují novinkami z celého světa.

 

Více informací o kompletní nabídce T-Mobile TV se zákazníci mohou dozvědět na oficiálních stránkách www.t-mobile.cz.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz