GALAKTICKÁ SOUTĚŽ T-MOBILE O CHYTRÉ TELEFONY

Soutěž na Facebooku o tři telefony Samsung Galaxy S4
Balíček příslušenství v hodnotě téměř 4 000 Kč pro prvních 30 kupujících zdarma
Tipovací soutěž na značkové prodejně OC Smíchov o další telefon

Praha, 26. dubna 2013 – T-Mobile připravil na Facebook stránkách společnosti netradiční soutěž „Objevte novou galaxii S4“ o tři telefony Samsung Galaxy S4. Registrace do soutěže začne tuto sobotu 27. dubna. Prvních třicet fanoušků této novinky může navíc získat při jejím nákupu 1. května v OC Smíchov příslušenství v hodnotě téměř 4 000 Kč zcela zdarma. Aby toho nebylo málo, na stejné značkové prodejně bude v tentýž den probíhat ještě tipovací soutěž, výhrou bude opět Samsung Galaxy S4. 

Zájemci se musí do soutěže „Objevte novou galaxii S4“ na Facebooku registrovat ve tříčlenných týmech v termínu od 27. do 30. dubna. Samotná soutěž bude následně na Facebooku probíhat od 1. do 5. května, a to už jen pro registrované soutěžící. Přihlášené týmy musí každý den splnit zadaný úkol. Telefony nakonec získá ten trojčlenný tým, který v součtu časů splní dané úkoly co nejrychleji. Výherci budou vyhlášeni 6. května taktéž na Facebooku. 

Avšak ani fanoušci, kteří neholdují sociálním sítím, si nemusí zoufat. Hned 1. května proběhne ve značkové prodejně OC Smíchov další zajímavá akce. Prvních 30 zájemců, kteří sem zajdou v čase mezi 10:00–15:00 hod. ve vesmírném obleku nebo alespoň s typickým pozdravem ze Star Treku a zakoupí telefon Samsung Galaxy S4, získá k nákupu balíček s příslušenstvím v hodnotě téměř 4 000 Kč zcela zdarma! V balíčku bude například multimediální dokovací stanice, NFC štítky, náhradní baterie nebo nový kryt. Ti, kteří nedorazí včas, pak mohou novinku alespoň vyzkoušet a vyfotit si návštěvníky z jiných galaxií. 

Aby toho nebylo málo, na jmenované prodejně bude ještě umístěna speciální mísa s galaktickými kameny. Zájemci se mohou zúčastnit tipovací soutěže, kolik jich v míse je. Tip, který bude nejblíže pravdě, vyhrává opět jeden telefon Samsung Galaxy S4. Vítěz bude vyhlášen ve čtvrtek 2. května na Facebooku. 

Více informací již v sobotu zde.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz