Jiří Vacek personálním ředitelem T-Mobile a Slovak Telekomu

Personálním ředitelem T-Mobile Czech Republic a Slovak Telekomu se 1. února 2018 stane Jiří Vacek (48). Uršula Kráľová, jež dosud pozici zastávala, zůstává v skupině Slovak Telekom, kde v divizi B2C řídí segment vývoje služeb a produktů.

Jiří Vacek má za sebou více než dvacetiletou zkušenost z manažerských pozic v HR v Česku i v zahraničí. Po ukončení studií působil v oblasti lidských zdrojů ve společnostech Walter Czech Republic a Sagem Czech Republic. V letech 2001 – 2017 působil ve společnosti Nestlé, nejprve jako personální ředitel pro Českou a Slovenskou republiku, poté byl regionálním HR ředitelem ve švýcarské centrále a Itálii. V posledním roce se věnoval vlastní firmě HR ONE.

Nový personální ředitel se chce soustředit především na interní i externí posílení silné zaměstnavatelské značky obou společností a budování flexibilní učící se organizace.

Jiří Vacek vystudoval Pedagogickou fakultu UK v Praze a MBA na Institut Francaiş v Praze. Ovládá angličtinu, italštinu a francouzštinu. Je ženatý a má dvě děti, ve volných chvílích se věnuje sportu (lyžování, plážový volejbal) a cestování.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz