LUBOŠ LUKASÍK POSÍLIL VEDENÍ OBCHODNÍ DIVIZE T-MOBILE

Praha, 20. dubna 2020 – Vedení obchodní divize společnosti T-Mobile CZ posílil od března Luboš Lukasík.  Na pozici ředitele segmentu korporátních zákazníků a státní správy střídá Petra Malimánka. Na starost bude mít řízení a rozvoj obchodních vztahů s největšími zákazníky společnosti T-Mobile, jak z oblasti soukromé, tak státní sféry.

„Nastupuji v období, kdy se výrazně mění fungování firem i státní správy. Telekomunikace a kvalitní IT infrastruktura jsou základem k rychlé adaptaci na nový způsob práce,“ říká Luboš Lukasík a dodává: „Hlavním úkolem T-Mobilu je být spolehlivým partnerem našich zákazníků a pomoci jim nejen současnou situaci zvládnout, ale i posílit do budoucna. Způsob práce se určitě změní – budeme všichni více dělat vzdáleně, více obchodů bude online, digitalizace státní správy se výrazně zrychlí. Vše bude klást velký nárok na kvalitní infrastrukturu, virtualizaci dat a procesů, a zejména bezpečnost spravovaných dat.“

Luboš Lukasík vystudoval Vysoké učení technické v Brně a je držitelem profesních titulů MBA a LL.M. Před nástupem do T-Mobile vedl segmenty B2B v pobočkách operátora Telenor na Balkáně a podnikal ve fintech oblasti. Předchozích devět let pracoval pro operátora O2, kde se nejdéle věnoval právě obchodnímu vedení B2B segmentu. Hovoří anglicky a španělsky, jezdí dálkové závody na běžkách a všechen volný čas věnuje rodině.

Fotografie naleznete ZDE.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz