MAGENTA TV nabídne streamovací službu CANAL+ i speciální Vánoční kino

4. 12. 2023

Nejoblíbenější české i zahraniční filmy, ale i sportovní přenosy nebo výběr těch nejlepších pohádek a komedií. Digitální a satelitní televize MAGENTA TV rozšiřuje svou nabídku služeb díky nové bezplatné videotéce CANAL+. V polovině prosince pak operátor divákům zpříjemní vánoční svátky vlastním Vánočním kinem se smyčkou nejoblíbenějších filmů a pohádek.

Bohatá videotéka CANAL+

Novinka v podobě video-on-demand (VOD) služby CANAL+ přinese uživatelům MAGENTA TV široký výběr filmů a seriálů z americké, evropské i lokální produkce. V aplikaci CANAL+ budou moci sledovat také přímé přenosy všech zápasů anglické Premier League, které jsou již nyní dostupné na kanálech CANAL+ Sport a CANAL+ Action. 

Nová VOD služba CANAL+ je bezplatně dostupná všem zákazníkům MAGENTA TV s tarifem M a vyšším. Přístup k videotéce naleznou v hlavním menu MAGENTA TV, odkud se dostanou do aplikace CANAL+. Stávajícím zákazníkům se služba aktivuje v průběhu prosince a ledna, případně si ji mohou aktivovat dříve sami v aplikaci Můj T-Mobile nebo na infolince. Noví zákazníci službu získají automaticky při aktivaci tarifu od 4. prosince.

„MAGENTA TV se neustále rozšiřuje o nové služby a jsem rád, že můžeme našim zákazníkům zpříjemnit vánoční svátky i konec roku díky široké nabídce filmů a seriálů, které videotéka CANAL+ nabízí. Vánoční a novoroční kulisu pak pomůže vytvořit naše speciální kino s těmi nejoblíbenějšími tituly především z české tvorby,“ dodává Zdeněk Spurný, manažer TV a partnerského rozvoje T-Mobile Czech Republic.

Vánoční kino s filmy pro každého

Druhá novinka v podobě Vánočního kina nabídne oblíbené filmy a pohádky české i zahraniční produkce. Diváci MAGENTA TV si tak budou moci vánoční svátky zpříjemnit komediemi s Vlastou Burianem, filmy Oldřicha Lipského nebo perlami z dílny dua Ladislav Smoljak a Zdeněk Svěrák. Na své si přijdou i nejmenší diváci, na které čekají pohádky jako třeba Anděl Páně 2, Sněhurka, Čertí brko nebo Hodinářův učeň.

Vánoční kino bude k dispozici od 11. prosince jako po sobě jdoucí pořady bez reklam, které budou k dispozici všem zákazníkům s tarifem S a vyšším na EPG pozici 20.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz