#MALICKOSTISBLIZUJI: NADĚLME O ADVENTU RADOST

  • Někdy i drobná maličkost udělá nejbližším největší radost
  • Adventní výzvy T-Mobile poradí jak na to
  • Kampaň poběží na Instagramu operátora

Praha, 2. prosince - Adventní a vánoční čas by lidé měli trávit raději spolu než v obchodech nebo na poštovních přepážkách čekáním na vyzvednutí balíku do ruky. Někdy i maličkost zahřeje u srdce víc než nejdražší dárek. Proto přichází T-Mobile se speciální adventní aktivitou, která se objeví na Instagramu pod heslem #MalickostiSblizuji. Kromě Instagramu ji bude operátor propagovat také na Facebooku. Maličkosti, které udělají radost, startují dnes a končí o čtvrté adventní neděli.

Pod hashtagem #MalickostiSblizuji bude T-Mobile na svém profilu na Instagramu pro každý adventní týden zveřejňovat vždy v pondělí jednu výzvu, jejímž splněním udělají lidé radost nejen svým blízkým. Každý týden vylosuje a odmění T-Mobile šest z účastníků výzvy. Stačí jen sdílet její úspěšné splnění na Instagramu s hashtagem #Malickostisblizuji a označit profil T-Mobile – @tmobile_cze. Na účastníky čekají ceny jako bluetooth repráčky, bezdrátová sluchátka či batohy. Hlavními cenami jsou Samsung Galaxy S10e, PS4 a televizor Philips.

Nápady na hezčí advent bude propagovat T-Mobile od 2. do 22. prosince 2019. Za kreativou stojí agentura Newcast, mediální podporu zajišťuje Mediacom. Úvodní teaser video je k dispozici zde. Kompletní informace o adventních výzvách na malickostisblizuji.cz


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X