NOVÉ IPHONY V PRODEJI U T-MOBILE OD 20. ZÁŘÍ 2019

Praha, 16. září 2019 – Pro iPhony nové generace se mohou všichni zájemci vydat do T-Mobile již tento pátek 20. září. Operátor nabídne všechny tři modelové řady iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Nedotované ceny začínají na 20 999 Kč s DPH a s novými tarify si může zákazník cenu snížit až o pět tisíc korun.

Zákazníci mohou u T-Mobile vybírat ze všech tří letošních modelových řad a široké škály barev. iPhone 11 s kapacitou 64 GB bude možné pořídit za 20 999 Kč s DPH. iPhone 11 Pro 64 GB startuje na 29 999 Kč s DPH. Nejvyšší model v nabídce T-Mobile – iPhone 11 Pro Max s 256GB pamětí – bude k mání za 37 599 Kč s DPH. Vybrané modely budou k dispozici pouze v eShopu T-Mobile nebo k individuálním objednávkám ve značkových prodejnách T-Mobile.

Pokud zákazník využije některý z nových tarifů, může získat dotaci ve výši 1 000 – 5 000 Kč, podle výše měsíčního paušálu. V případě této varianty zákazník uzavírá smlouvu na 24 měsíců. Zároveň mohou všichni zákazníci při uzavření nové smlouvy, jejím prodloužení, přenosu čísla od jiného operátora či přechodu z Twistu na paušál využít nejen dotaci, ale i pořízení nového iPhonu na splátky.

Stejně jako loňské modely i letošní novinky disponují podporou eSIM. Službu jako první českým zákazníků zpřístupnil v roce 2018 T-Mobile a objevuje se také v nové modelové řadě iPhonů.

ModelBarvaCena v Kč s DPH
iPhone 11 64 GB bílá, černá, zelená*, žlutá*, fialová* 20 999
iPhone 11 128 GB bílá, černá 22 499
iPhone 11 Pro 64 GB vesmírně šedá, půlnočně zelená, stříbrná*, zlatá* 29 999
iPhone 11 Pro 256 GB vesmírně šedá 34 599
iPhone 11 Pro Max 256 GB vesmírně šedá, půlnočně zelená* 37 599

Poznámka: *v prodeji primárně na eShopu


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X