NOVÝM VÝKONNÝM ŘEDITELEM B2B V T-MOBILE BUDE PETER ŠKODNÝ

Novým výkonným ředitelem pro B2B segment ve společnostech T-Mobile Czech Republic a Slovak Telekom se od 1. května 2018 stane Peter Škodný.

Na federální pozici vrcholného managementu bude mít Škodný na starosti B2B segment i korporátní zákazníky pro oba trhy. Zároveň do jeho kompetencí budou spadat všechny oblasti: vývoj služeb a produktů, marketing, prodej i služby zákazníkům v B2B segmentu.

Škodný ve funkci střída Rudolfa Urbánka, který ji zastával do konce roku 2017.

 

Profil Petera Škodného

Peter Škodný má více než pětadvacetileté zkušenosti z vedení společnosti Accenture na Slovensku a v dalších evropských zemích. Do společnosti nastoupil v roce 1991. Postupně prošel různými pozicemi na postu výkonného ředitele: od roku 1997 zodpovídal za slovenský trh, od roku 2012 zároveň řídil pobočku v Maďarsku. Na těchto pozicích měl plnou zodpovědnost za aktivity Accenture na obou trzích v různých oblastech byznysu. V roce 2012 převzal odpovědnost za aktivity Accenture pro skupinu Deutsche Telekom na většině evropských trhů. Od roku 2013 vedl v Accenture také Geo Unit Danubia (oblast Česka, Slovenska, Maďarska, Chorvatska, Rumunska a Bulharska).

 

„Náš manažerský tým v Česku a na Slovensku rozšiřujeme o zkušeného lídra s bohatými znalostmi obou trhů. Peter Škodný má dlouholeté zkušenosti s transformací byznys oblastí s hlavním zaměřením na telekomunikace, stejně tak jako zkušenosti ze služeb pro veřejnou sféru či bankovnictví. Díky jeho expertíze můžeme pokračovat v přípravě obou společností na služby budoucnosti a nabídnout B2B zákazníkům kvalitní produktové portfolio společně se skvělou zákaznickou zkušeností,“ uvedl Milan Vašina, generální ředitel společností T-Mobile Czech Republic a Slovak Telekom.


 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, má téměř 6,2 milionu mobilních zákazníků. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře) a www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz