PAVLA HOBÍKOVÁ POSILOU PR T-Mobile

Do týmu firemní komunikace společnosti T-Mobile nově nastupuje Pavla Hobíková. Od 1. září střídá Tomáše Leixnera, který ze společnosti odešel koncem srpna.

Do T-Mobile přichází Pavla Hobíková od předního maloobchodního řetězce v Česku, společnosti Globus ČR, kde šest let zastávala pozici vedoucí korporátní komunikace a zároveň působila jako tisková mluvčí. Starala se také o vedení CSR aktivit společnosti.

Pavla bude mít na starosti především komunikaci B2C témat a vybraná korporátní témata.  

„T-Mobile je jedničkou na trhu v jednom z nejrychleji se rozvíjejících odvětví. Ve svých řešeních a komunikaci je výjimečný. Včas reaguje na změny a jde svou vlastní cestou,“ řekla Pavla Hobíková a dodala: „Velmi se těším se na práci v novém týmu ve společnosti, která nezavádí pouze nové produkty, ale nastavuje také trendy, které ovlivňují životní styl lidí a přináší jim radost.“

Je absolventkou Fakulty sociálních věd UK a Pedagogické fakulty UK v Praze. Hovoří anglicky a německy. Ve volném čase se ráda věnuje sportu, zejména kolu a potápění, a také cestování. Baví ji objevovat nové restaurace všeho druhu a zkoušet zajímavá bílá vína. (Jejím posledním objevem je Langhe Arneis z vinařství Cordero di  Montezemolo.)


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz