Počet zákazníků T-Mobile televize roste. Operátor brzy odmění 111 111. zákazníka své televizní služby

Praha, 13. června 2019 -T-Mobile na konci června očekává 111 111. aktivaci služby T-Mobile televize. Při této příležitosti odmění nejenom šťastného zákazníka s číslem 111 111, ale i dalších 11 výherců tipovací soutěže na facebookovém profilu T-Mobile CZ. Pro nově aktivované televizní služby na e-shopu připravil také výraznou slevu na první tři měsíce po aktivaci služby. Operátor se tak stal co do počtu předplatitelů čtvrtým nejsilnějším hráčem na trhu provozovatelů televizních služeb v Česku. 

Digitální televize (IPTV) přibyla do nabídky T-Mobile v dubnu 2016 a o necelé dva roky později spustil operátor satelitní TV. Na konci roku 2018 využívalo televizi od T-Mobile na internetové či satelitní platformě již více než 85 000 zákazníků, což je o 49 000 více než v roce předchozím. Hranici 100 000 zákazníků překročila T-Mobile televize v letošním roce a operátor se nyní rozhodl odměnit 111 111. zákazníka, který si tuto službu aktivuje. Podle odhadů dojde k pokoření této hranice na konci tohoto měsíce. T-Mobile je tak čtvrtým nejsilnějším hráčem na českém trhu provozovatelů televizních služeb.

Jsme rádi, že se nám daří oslovovat čím dál více zákazníků,“ říká Juraj Bóna, ředitel T-Mobile pro Českou republiku, a dodává: „Zákazníci oceňují naši programovou nabídkou, ať už v podobě prémiového fotbalu evropských lig na kanálech Digi Sport 1 a 2 nebo BBC Earth HD s českou lokalizací, a také užitečné funkce, jako je například možnost zpětného zhlédnutí až 7 dní, díky kterým se televize maximálně přizpůsobí jejich potřebám.“

Díky tomu, že T-Mobile poskytuje své televizní služby skrze internetové nebo satelitní vysílání, nemusí jeho zákazníci řešit vypínání DVB-T signálu a přechod na DVB-T2, které je teď aktuální pro diváky pozemního digitálního televizního vysílání. Na rozdíl od nich nejsou nyní nuceni vyměnit svůj set-top box nebo televizor. 

Tipovací soutěž nejen o chytrou televizi Sony

Od T-Mobile získá 111 111. předplatitel televizní služby televizi Sony Bravia KDL-50WF665, aktivní TV službu na 24 měsíců zdarma a dárkový balíček. Kromě toho při té příležitosti na facebookové stránce T-Mobile CZ připravil operátor tipovací soutěž, kdy přesně dojde k aktivaci 111 111. účtu T-Mobile televize. Soutěžícího, který bude se svým tipem nejblíže správné odpovědi, T-Mobile odmění také televizí Sony Bravia KDL-50WF665 a dárkovým balíčkem. Mezi dalších deset soutěžících, kteří budou svými tipy nejblíže správné odpovědi, bude rozděleno dalších 10 dárkových košů a také ceny, které do soutěže věnovala společnost HBO, jenž je s T-Mobile televizí už od začátku a do oslav se rozhodla také zapojit. Výherci se mohou těšit na sluchátka Sony MDR-ZX110AP nebo přenosné reproduktory Sony SRS-XB01.

Zákazníci mohou od dnešního dne přesně měsíc do 13. července využít 50% slevu na tři měsíce k aktivaci služby T-Mobile televize. Službu je potřeba aktivovat přes e-shop a uvést heslo, které zákazníci naleznou na bannerech na webu operátora. 

Zákazníci T-Mobile TV v číslech

V současné době mohou zákazníci sledovat až 151 programů přes internet a až 109 přes satelit. Běžný divák T-Mobile televizi zapne průměrně 10krát za týden a jejím sledováním stráví více než 470 minut týdně. Zákazníci T-Mobile televize pořady sledují sice stále nejčastěji prostřednictvím televizoru (83 %), ale do popředí se dostávají i notebooky (13 %). Zbylá 4 % tvoří uživatelé s chytrým telefonem. Nejpoužívanější a nejoceňovanější funkcí televize od T-Mobile je i nadále zpětné zhlédnutí, zákazníci měsíčně zpětně zhlédnou přes tři miliony pořadů. Své oblíbené pořady mohou jednoduše přerušit, přetočit a pustit i zpětně až 7 dní dozadu. 

Více informací o nabídce T-Mobile TV najdete na adrese https://www.t-mobile.cz/t-mobile-televize.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X