PORTÁL T-MUSIC ZÍSKAL NOVOU PODOBU

Přehledné zobrazení při přístupu z počítače, mobilu i tabletu
Atraktivní, srozumitelný a čistě působící design

Praha, 5. prosince 2013 – Hudební portál t-music společnosti T-Mobile byl kompletně inovován. Operátor se rozhodl celý jeho koncept přepracovat tak, aby plně odpovídal moderním trendům. Ve své dosavadní podobě web fungoval více než čtyři roky a během této doby prošel jen několika dílčími změnami designu a funkcionalit.

„Nový portál t-music se zákazníkům zobrazí vždy tak, aby byl uživatelsky co nejpřehlednější a nejpříjemnější – bez ohledu na to, zda si stránky otevřou prostřednictvím počítače, chytrého telefonu nebo tabletu,“ říká Markéta Vychytilová, manažerka sponzoringu a akcí T-Mobile, a dodává: „Tím jsme odstranili jednu ze slabin předchozí verze.“ Vzhledem k tomu, že aktuálně probíhá přibližně 12 % přístupů právě přes mobilní telefony a tablety a tento podíl stále roste, jde o důležitý krok přinášející atraktivní, srozumitelný a čistě působící design.

T-Mobile se zaměřil zejména na nejpopulárnější sekce, jako jsou Magazín, t-music chart, Databáze interpretů a Speciální akce pro návštěvníky (soutěže, koncerty a jiné). Zároveň z portálu odstranil minimálně využívané funkcionality. Operátor postupně plánuje doplňovat t-music o sekce a služby, jež budou jeho podobu i obsah pro zákazníky dále zatraktivňovat.

Hudební portál t-music byl spuštěn v roce 2002. Od té doby na něm bylo publikováno necelých 7 000 článků a vyhlášeno 540 soutěží, kterých se zúčastnilo více než 90 tisíc soutěžících. Portál má v současné době více než 170 tisíc registrovaných uživatelů.

Více na www.t-music.cz.

 

 


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz