Právní a regulační útvar T-Mobile posiluje

Od 1. dubna 2017 posílily regulační a právní odbor T-Mobile Vladimíra Chlandová, jež bude zastávat pozici senior specialisty Public Affairs a Vanda Kellerová na postu senior právníka ochrany osobních údajů. Od 15. května pak bude členem magnetového týmu také Martin Orgoník, který nahradí odcházející Alici Selby na pozici senior manažera regulačních záležitostí.

Vladimíra Chlandová (senior specialistka Public Affairs) vystudovala práva na Univerzitě Karlově a má dlouholeté zkušenosti z telekomunikačního segmentu a médií. Svou kariéru zahájila v tištěných médiích (vydavatelství Ringier) a poté větší část své kariéry strávila v UPC ČR. V letech 2006 – 2016 byla předsedkyní představenstva České asociace elektronických komunikací (ČAEK), byla několik let členkou představenstva sdružení DIGIMONITOR a členkou panelu expertů u ČTÚ. Vladimíra je také školenou mediátorkou. Jejími koníčky jsou rodina, horská turistika a sportovní střelba. Dlouhodobě se angažuje ve sdruženích pomáhajících dětem s hemofilií.

Vanda Kellerová (senior právník ochrany osobních údajů)je také absolventkou pražské právnické fakulty. Do T-Mobile přichází ze společnosti Vodafone. K jejím předchozím působištím patřily například Eurotel, Ministerstvo spravedlnosti a AK Pejchal a spol. (dnes AK Nespala s.r.o.) Ve volném čase se Vanda věnuje především svému sedmiletému synovi a rekreačnímu běhu.

Martin Orgoník (senior manažer regulačních záležitostí) přichází z Office of Communications (OFCOM) v Londýně, v letech 2010 - 2016 pracoval pro skupinu Vodafone a předtím v Úřadu na ochranu hospodářské soutěže. Martin vystudoval ekonomii a práva na Masarykově univerzitě v Brně, titul JUDr. obhájil v roce 2011. Ve volném čase chodí po horách či podniká poznávací cesty na motorce. Je nadšeným amatérským sportovcem, v poslední době u něj vítězí veslování. Jeho aktuálním snem je utkat se s dalšími veslaři z Evropy na některé mezinárodni soutěži.


 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s téměř 6,3 milionu zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz