Premier League od srpna v T-Mobile televizi

Praha, 5. srpna 2019 - Již rok se zákazníci T-Mobile televize mohou těšit z prémiového fotbalového obsahu  - na programech Digi Sport 1 a 2 mohou sledovat německou Bundesligu, italskou Sérii A či španělskou LaLigu i anglickou pohárovou soutěž FA Cup.

Nyní T-Mobile přichází s radostnou zprávou: od 9. srpna 2019 se nabídka obohatí o zcela nový kanál Premier Sport, jehož hlavním trhákem budou přenosy z anglické Premier League. Zahajovací zápas nové sezóny soutěže Liverpool FC - Norwich City mohou fotbaloví fanoušci sledovat už 9. srpna ve 21 hodin.

Nový kanál Premier Sport bude v České republice dostupný u T-Mobile, DIGI TV a O2 Czech Republic, na Slovensku pak u Slovak Telekomu, DIGI SLOVAKIA a Orange Slovensko. Vlastníkem televizní licence na nový kanál je společnost DIGI SLOVAKIA, s.r.o.

Stovky zápasů tří ostrovních soutěží, všechny informace na jednom místě

V minulé sezóně Premier League bylo možno vysílat maximálně 200 přímých přenosů, nicméně v každém z následujících tří ročníků bude možno odvysílat o 32 zápasů více. Za tři roky jde tedy o téměř 700 přímých přenosů z nejvyšší soutěže. Už v srpnu se diváci mohou těšit na opravdové hity:

11. srpna 2019, 17:00 – Manchester United vs. Chelsea

17. srpna 2019, 18:00 – Manchester City vs. Tottenham

24. srpna 2019, 18:00 – Liverpool vs. Arsenal

Vedle zápasů přinese Premier Sport řadu dalších pořadů: na 30 magazínů, studia k top zápasům, rozhovory s exkluzivními hosty, pravidelný souhrn sestřihů či nový pořad PL Focus, který v úterý večer přinese ty nejzajímavější aktuality.

Vedle nejvyšší ostrovní soutěže bude nový kanál nabízet i dění z dalších dvou ostrovních soutěží – Skybet Championship a skotské Premiership. Na diváky tak čekají doslova tisíce hodin skvělé fotbalové zábavy.

 


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test umlaut (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz