ŘEDITELEM ICT ZÁKAZNICKÝCH ŘEŠENÍ T-MOBILE A SLOVAK TELEKOM SE STANE MARTIN BUŠA

Od prvního září 2018 posílí T-Mobile a Slovak Telekom na pozici ředitele ICT zákaznických řešení Martin Buša (1974). Martin Buša přichází ze společnosti Hewlett Packard Enterprise. Má bohaté zkušenosti ze segmentu informačních a komunikačních technologií a to nejen z oblasti prodeje, ale i realizace a dodávek komplexních projektů.

„Kombinace informačních a telekomunikačních technologií představuje pro společnost velký růstový potenciál. T-Mobile a Slovak Telekom vnímám jako přední hráče na tomto trhu a vidím, že v jejich strategii má tato oblast vysokou prioritu,“ popisuje Martin Buša hlavní důvody, proč se rozhodl pro T-Mobile a Slovak Telekom.

„Jsem přesvědčený, že se nám díky Martinovi podaří v oblasti ICT ještě vice posílit naši pozici na trhu. Otevírá se nám celá řada nových růstových příležitostí, z nichž za všechny můžu jmenovat třeba segment IoT, cloudových služeb či kolaboračních nástrojů z cloudu, jako je třeba Office 365,“ říká Peter Škodný, výkonný ředitel pro B2B segment T-Mobile a Slovak Telekom.

Ve volném čase se Martin Buša věnuje rodině a sportu, rád čte a chodí za kulturou.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz