ŠPIČKOVÝ EVROPSKÝ FOTBAL NA NOVÝCH PROGRAMECH T-MOBILE TELEVIZE

T-Mobile televize zařazuje do programové nabídky dvojici sportovních kanálů Digi Sport v HD kvalitě
Nové programy nabídnou každý den špičkový evropský fotbal: německou Bundesligu, italskou Sérii A či španělskou LaLigu a také anglickou pohárovou soutěž FA Cup
Nové kanály budou automaticky dostupné od 15. srpna 2018 v tarifech M, L a XL na T-Mobile TV a tarifech M, L na T-Mobile SAT TV

Na špičkový evropský fotbal se mohou od poloviny srpna těšit zákazníci T-Mobile TV a T-Mobile SAT TV. Operátor rozšiřuje nabídku sportovního obsahu, do něhož bude od 15. srpna patřit i dvojice kanálů Digi Sport 1 a Digi Sport 2. Automaticky je získají zákazníci s tarify M, L a XL. Zákazníci se mohou těšit na živé fotbalové přenosy, sestřihy ze zápasů, rozhovory s hráči, aktuality, komentáře. Díky chytrým funkcím digitální televize si mohou v Magentě 1 sportovní obsah přehrávat v HD kvalitě až týden zpětně, opakovaně zastavit nebo přetáčet.

Programy Digi Sport 1 a 2 od letošního léta nabídnou další atraktivní sportovní obsah včetně nových obsahových akvizic v podobě špičkového evropského fotbalu. V nabídce se tak objeví německá Bundesliga, italská Série A či španělská LaLiga, jako bonbónek pak vůbec nejstarší pohárová soutěž na světě – anglický FA Cup.

„Dlouhodobě nasloucháme přáním našich zákazníků a sportovní obsah patří k nejvíce žádaným. Zařazením dvojice kanálů Digi Sport pak přinášíme na obrazovky T-Mobile TV špičkový evropský fotbal a další atraktivní sportovní obsah. Věříme se, že se tím odlišíme od jiných konkurenčních hráčů na poli placené televize a zákazníkům s pozemním vysíláním nabídneme další důvod pro přechod na T-Mobile televizi s chytrými funkcemi a unikátním obsahem,“ vysvětluje Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů společnosti T-Mobile.

Moderní T-Mobile TV je zákazníkům dostupná na třech platformách. IPTV vyžaduje neomezené stabilní internetové připojení s rychlostí minimálně 5Mbs od jakéhokoli poskytovatele. Satelitní TV nové generace T-Mobile SAT TV s dostupnosti na 100 % území Česka je pak alternativou pro oblasti, kde takové připojení chybí. V mobilu či tabletu je možné využít Mobilní TV. Dle volby tarifního balíčku mohou nyní zákazníci sledovat až 154 programů (z toho třetinu v HD) a využívat například zpětné zhlédnutí až 7 dnů v Magentě 1.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X