T-MOBILE: 24 GB DAT ZDARMA KE KAŽDÉMU ONLINE NÁKUPU TELEFONU

  • T-Mobile jako jediný operátor nabízí data zdarma k novému telefonu
  • Každý měsíc v aplikaci 1 GB navíc po dobu 2 let
  • Při uzavření nebo prodloužení smlouvy s telefonem na webu

Praha, 1. září 2020 – Pro telefony se chodí k T-Mobile a od 1. září to platí dvojnásob. Pouze největší tuzemský mobilní operátor dá svým zákazníkům k novému telefonu nebo tabletu 24 GB dat zdarma. Stačí jen na webu uzavřít nebo prodloužit smlouvu s telefonem. Každý měsíc po celou dobu dvou let pak bude na uživatele čekat v mobilní aplikaci Můj T-Mobile 1 GB nad rámec jejich datového balíčku. Nabídka „Extra data k telefonu“ platí od 1. září.

„Odměna ve formě dat zdarma za pořízení telefonu je v Česku zcela jedinečná,“ upozorňuje Michal Podlucký, ředitel řízení segmentu rezidentních zákazníků T-Mobile a dodává: „Zákazníkům se tak online nákup u nás vyplatí hned dvakrát – získají telefon za atraktivnější cenu než například na prodejně a dostanou celkem 24 GB dat na dva roky jako dárek, aby si telefon mohli pořádně užít.“

Zákazníci získají extra porci dat, pokud na internetových stránkách k novému telefonu nebo tabletu uzavřou nebo prodlouží svou stávající smlouvu. Za to dostanou na dva roky celkem 24 GB dat zdarma. Pro každé zúčtovací období pak budou mít k dispozici balíček „Extra data k telefonu“ o objemu 1 GB. Ten si každý měsíc vyzvednou v mobilní aplikaci Můj T-Mobile. Pokud si jej v daném cyklu neaktivují, data se nepřevádí do dalšího měsíce.

„Věříme, že tato nabídka pomůže zákazníkům s rozhodováním, u kterého prodejce si svůj nový telefon pořídit. Zajímavá je zejména pro zákazníky s nejnižšími tarify, kteří takto navýší svůj datový objem zásadním způsobem,“ upozorňuje Michal Podlucký.

Nabídka je zatím dostupná pouze na internetových stránkách www.t-mobile.cz/telefony a během září se také objeví v mobilní aplikaci Můj T-Mobile.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz