T-MOBILE: 50MEGOVÝ PEVNÝ INTERNET ZA 299 KORUN MĚSÍČNĚ

  • Pevný xDSL internet se slevou až 40 % na šest měsíců
  • Akce platí až do konce května

Praha, 2. března 2020 – Počet zařízení připojených k internetu v domácnosti neustále roste. Stoupá ale nejen jejich počet, ale i čas strávený v online režimu. Pro jejich spolehlivé fungování je nezbytná určitá minimální rychlost a tím rostou i nároky na celý „domácí“ internet. Tarify s přenosovými rychlostmi 50 či 100 Mbit/s jsou dnes běžně dostupné a díky T-Mobile si je zákazníci mohou nyní vyzkoušet a přesvědčit se o jejich výhodách. Od dnešního dne totiž T-Mobile nabízí slevu 40 % na xDSL tarify Pevný internet M (rychlost až 50 Mbit/s) a vyšší na prvního půl roku. Akce platí na nově uzavřené smlouvy a tarifní změny až do konce května 2020.

 „Internet doma už dávno nemáme jen jako zdroj Wi-Fi sítě pro naše telefony. Přes internet sledujeme televizi, využíváme streamingové služby, hrajeme on-line hry. Kapacita a rychlost v jednotkách megabitů už dnešním potřebám nestačí,“ říká Zdeněk Spurný, manažer služeb pro domácnosti T-Mobile, a doplňuje: „Proto chceme dát zákazníkům možnost vyzkoušet si rychlejší připojení k internetu za speciální cenu.“

 Sleva 40 % je platná od tarifu Pevný internet M a výše na xDSL. Připojení s rychlostí až 50 Mbit/s tak nyní zákazníci (s rodným číslem) u T-Mobile pořídí za 299 Kč měsíčně během prvního půl roku. Až stomegabitová přípojka pak přijde na 359 Kč. „Kdo teprve plánuje zřízení xDSL internetu, může vyzkoušet náš Pevný internet S se slevou 25 % za 299 Kč měsíčně,“ upozorňuje Spurný. 

TarifPřenosová rychlostAkční cenaStandardní cenaSleva
Pevný internet S Až 20 Mbit/s 299 Kč 399 Kč 25 %
Pevný internet M Až 50 Mbit/s 299 Kč 499 Kč 40 %
Pevný internet L Až 100 Mbit/s 359 Kč 599 Kč 40 %
Pevný internet XL Až 250 Mbit/s 479 Kč 799 Kč 40 %

Pevný internet si zákazníci mohou samozřejmě zařadit do výhodného programu Magenta 1.

Akce platí až do konce května pro všechny zákazníky, kromě těch se Smlouvu významného zákazníka či Rámcovou smlouvu.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz