T-MOBILE: ANI V DOBĚ KARANTÉNY #NEPŘESTÁVÁMEŽÍT

  • Inspirativní příběhy lidí, jak se vypořádat s aktuální situací
  • Každý týden nový ambasador
  • Sdílejme své návody na zvládnutí nelehké doby

Praha, 7. dubna 2020 – Většina z nás se nikdy nesetkala s omezeními, které současná situace přináší. Abychom se s nimi lépe vypořádali, přichází T-Mobile se sérií aktivit pod společným hashtagem #NepřestávámeŽít. Jejich cílem je ukázat inspirativní příběhy lidí a jejich recept, jak se s aktuálním děním vypořádat a s pomocí moderních technologií nahradit, alespoň dočasně, off-line aktivity přechodem do on-line světa. Prvním ambasadorem projektu je Yemi A.D. a jeho Dance Academy Prague.

Provozovatelé většiny obchodů i služeb se od poloviny března potýkají s naprosto neznámou situací, kdy nemohou být svým zákazníkům k dispozici. Jak si s takovým stavem poradit, ukáže T-Mobile na příběhu tanečníka a choreografa Yemiho A.D., který musel převést svou Dance Academy Prague do on-line režimu. A díky právě uzavřené spolupráci s T-Mobile může ve svých on-line kurzech pokračovat i nadále.

„Na příběh vždy navážeme ‚živým‘ důkazem v podobě livestreamu pro naše sledující na sociálních sítích,“ přibližuje ideu Ladislav Báča, manažer značky a marketingové komunikace T-Mobile, a dodává: „Zároveň tím chceme lidi vyzvat, aby sdíleli, jak sami tuto nelehkou dobu zvládají a navzájem se inspirovali svými příběhy.“

Livestream s Yemi A.D proběhne již tento čtvrtek od 18.30 hodin na facebookovém profilu T-Mobile.

T-Mobile tak chce ukázat, že i navzdory platným opatřením a omezením může každý z nás on-line dělat věci tak jako dříve. Je to nejrychlejší a nejjednodušší cesta.

V dalších týdnech se fanoušci T-Mobile na sociálních sítích (Facebook a Instagram) mohou těšit na inspiraci ambasadorů ze světa sportu, vzdělávání či kultury. Díky úsilí T-Mobile a moderním technologiím #BuďteVeSpojení, ať #NepřestávámeŽít.

Za projektem stojí agentura Newcast z reklamní skupiny Publicis Groupe. Média zabezpečil Mediacom.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz