T-MOBILE DÁVÁ K ON-LINE AKTIVACI TARIFU NEOMEZENÁ DATA NA 30 DNŮ ZDARMA

  • Pro smlouvy uzavřené na webu, v mobilní aplikaci nebo v samoobsluze
  • Za nově uzavřenou smlouvu, přechod z předplacené karty, prodloužení smlouvy s telefonem nebo vylepšení tarifu
  • První měsíc na vyzkoušení, jestli data v tarifu budou stačit
  • Balíček neomezených dat si zákazník sám aktivuje v mobilní aplikaci Můj T-Mobile

Praha, 1. června 2020 – T-Mobile od dnešního dne odmění všechny zákazníky, kteří si on-line sjednají hlasový tarif v mobilní aplikaci, samoobsluze nebo na webu. Na 30 dnů totiž dostanou zdarma balíček neomezených dat. Mohou si tak pohodlně vyzkoušet, zda jim data ve zvoleném tarifu stačí, nebo zda potřebují jiný tarif. Stačí uzavřít novou smlouvu, přejít z předplacené karty na tarif, prodloužit svou smlouvu s telefonem za zvýhodněnou cenu nebo přejít na vyšší tarif. Nabídka platí od 1. června pro domácnosti a drobné podnikatele.

„Uplynulé měsíce nám všem ukázaly, jak jsou mobilní data nezbytná a že spousta věcí se dá zařídit on-line, včetně tarifu od mobilního operátora. Abychom zákazníkům ukázali, že pořídit tarif on-line se u nás opravdu vyplatí, dáme jim vždy neomezená mobilní data zdarma na 30 dnů jako dárek,“ vysvětluje Michal Podlucký, ředitel řízení segmentu rezidentních zákazníků T-Mobile, a dodává: „Chceme, aby se zákazníci v našem eShopu cítili dobře a rádi se tam vraceli.“

Jediné, co musí zákazníci pro získání neomezeného mobilního surfování udělat, je uzavřít novou smlouvu, prodloužit stávající s telefonem za zvýhodněnou cenu nebo vylepšit tarif on-line – tedy v mobilní aplikaci Můj T-Mobile, na stránkách t-mobile.cz nebo v internetové samoobsluze Můj T-Mobile.

Balíček neomezených dat na 30 dnů zdarma najde zákazník výhradně v mobilní aplikaci Můj T-Mobile. Na jeho aktivaci má 30 dnů. Přenosová rychlost není v balíčku nijak omezena.

Více na www.t-mobile.cz/tarify.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz