T-MOBILE: DO ŠKOLY S VĚTŠÍM OBJEMEM DAT

  • Nový tarif Student DATA bude v nabídce od 1. 9. 2018 jak pro nové, tak stávající zákazníky
  • Studentské tarify využívá přes 100,000 zákazníků ve věku 6 – 26 let, plná třetina je pak součástí Magenta 1 rodiny
  • „Studenti“ patří k největším „datařům“ -  v průměru měsíčně spotřebují 2 GB dat

Studentské tarify patří v nabídce T-Mobile k těm nejoblíbenějším, v tuto chvíli je využívá téměř 123,000 zákazníků. Nový školní rok mohou mladí uživatelé zahájit se zbrusu novým tarifem Student DATA, určeným zákazníkům ve věku 6 – 26 let. Ten vedle 100 minut a 100 SMS zdarma obsahuje 10 GB dat, a to za cenu 499 Kč vč. DPH. Oproti svému předchůdci, tarifu Student (449,- Kč), tak nabízí za 50 Kč 4 GB dat navíc. Nový tarif si mohou pořídit jak noví, tak stávající zákazníci – a to jak ti, kteří již nějaký studentský tarif mají (mohou přejít kdykoli během trvání své smlouvy), tak ti ostatní, kteří mohou přejít z Twist karty či prodloužit smluvní poměr právě v tarifu Student DATA. Jedinou podmínkou pořízení je věk – zákazník nesmí být starší 27 let.

Mladí zákazníci, využívající některý ze studentských tarifů (Student, S Námi pro mladé), patří k opravdu aktivním: měsíčně protelefonují přibližně hodinu a půl čistého času, odešlou v průměru 5 – 6 SMS denně a využijí přibližně 2 GB dat. Třetina „Studentů“ je registrována pod nabídkou Magenta 1 a radostně využívá sdílená data v rámci rodiny. Stávající tarify pro mladé nabízely maximálně 6 GB dat, a tak není divu, že někteří zákazníci datují i nad rámec svého tarifu a využívají některý s doplňkových datových balíčků. Právě ti jistě ocení výhodnou novinku, v podobě 10 GB.

Tarif Student DATA lze od 1. 9. 2018 pořídit ve všech standardních prodejních kanálech. K pořízení tarifu je třeba předložit pouze doklad dokazující, že uživatel ještě neoslavil sedmadvacáté narozeniny (operátor nevyžaduje ISIC kartu). U zákazníků mladších 18 let pak smlouvu může uzavřít zákonný zástupce po předložení rodného listu nebo jiného dokladu dítěte. 

 Více informací najdete od 1. září na  www.t-mobile.cz/tarif-student


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test umlaut (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz