T-Mobile nabízí neomezené datové léto a dál mění datový trh v Česku

  • „Neomezená data na léto“ v aplikaci Můj T-Mobile
  • Nabídka platí do 31. srpna a lze ji aktivovat opakovaně 

Praha, 17. června 2019 - Letošní léto u T-Mobile bude bezstarostné:od 20. června 2019 si zákazníci mohou v aplikaci Můj T-Mobile zdarma a opakovaně aktivovat nový balíček „Neomezená data na léto“. Nabídka platí do 31. srpna a operátor ji podpoří také kampaní se stejnojmenným názvem. Jde o další z významných kroků, kterým T-Mobile v posledních letech mění a posouvá mobilní datový trh v Česku vpřed.  

Chceme našim rezidentním zákazníkům dopřát bezstarostné léto plné zážitků, kdy mohou jednoduše čerpat mnohem více dat, než jsou zvyklí. A když mluvíme o neomezených datech, tak to tak i myslíme,” říká Juraj Bóna, ředitel T-Mobile pro Českou republiku, a dodává: „Máme nejlepší mobilní síť v České republice a chceme, aby si ji naši zákazníci v létě užili naplno. Posouvat mobilní datový trh v Česku chceme i nadále a s podobnými kroky rozhodně nekončíme.“ 

T-Mobile byl první, kdo před dvěma lety zavedl nové tarify s výrazně vyššími datovými limity. O necelý rok později začal operátor zákazníkům dávat extra porce dat za používání více svých služeb v Magentě 1 a myslel také na příležitostné uživatele dat s předplacenou kartou, kteří od loňského prosince platí pouze za data, která využijí. Poté, co na začátku tohoto měsíce rozšířil nabídku dokoupených dat a umožnil jejich převod do dalšího měsíce, jde o další dobrou zprávu pro všechny dataře.

Letní balíček si zákazníci mohou aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile. Jeho platnost je 30denní, po jeho vypršení si stačí zapnout nový balíček na dalších 30 dní. Nabídka platí do 31. srpna do půlnoci, kdy se balíček sám vypne. V aplikaci má zákazník všechny informace po ruce, najde zde tlačítko pro aktivaci i datum platnosti balíčku. Nabídka platí pro všechny rezidentní zákazníky s hlasovým tarifem, kteří mají k dispozici určitý datový limit, tak i předplacenou hlasovou kartou Twist s aktivním datovým měsíčním nebo ročním balíčkem. Twist zákazníci si některý z měsíčních datových balíčků nebo roční balíček mohou aktivovat také jednoduše přímo v aplikaci. V rámci Evropské unie mohou zákazníci data čerpat stejně pohodlně a bezpečně jako doma, nezaplatí ani o korunu navíc. Nabídku mohou využít i firemní zákazníci, a to ti, kteří nepožívají výhod plynoucích z rámcové smlouvy nebo smlouvy pro významného zákazníka. 

Poněkud neomezený způsob léta u T-Mobile - Operátor letní nabídku podpoří kampaní

Nabídku neomezených dat na léto podpoří T-Mobile od 21. června také kampaní se stejnojmenným názvem. Kampaň bude nasazena v televizi, radiu, na internetu a sociálních sítích a doplní ji komunikace na pobočkách. V televizi poběží spot o délce 30 vteřin od 1. července. T-Mobile se v nové letní kampani nechal inspirovat klasickou vančurovskou větou. Na rozdíl od předlohy však hlásá, že „Tento způsob léta zdá se mi poněkud neomezeným“. Pod kampaní je podepsána kreativní agentura Saatchi & Saatchi. Televizní spot v produkci společnosti Boogie Films natočil na jeden záběr režisér Milan Balog. Plánování a nákup médií zajišťuje mediální agentura MediaCom Praha. 

Více informací o neomezené nabídce dat na léto najdete od 20. června na adrese www.t-mobile.cz/neomezeneleto.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz