T-MOBILE PŘEDSTAVUJE CHYTRÉ HODINKY PRO DĚTI

  • Chytré hodinky pro děti s novou předplacenou službou v Twist sadě
  • Rodiče nemusí menším dětem kupovat mobil a jsou s nimi v kontaktu – hodinky umí telefonovat, ukázat polohu dítěte, mají SOS tlačítko
  • Balíček za 2990 korun zahrnuje hodinky, SIM kartu a 200 MB internetu po dobu šesti měsíců, pro zákazníky T-Mobile i na splátky

Praha, 27. ledna - Od středy 29. ledna 2020 začíná T-Mobile nabízet novou službu Chytré hodinky pro děti. Chytré hodinky fungují samostatně s vlastní SIM kartou a děti již nepotřebují nosit mobil, aby byly s rodinou v kontaktu. Kromě klasického volání zpoplatněného podle nového tarifu Twist IoT umí také videohovory, hlasové zprávy nebo sledování polohy.

Chytré hodinky jsou řešením například pro rodiče, jejichž děti zahájily školní docházku a začínají se osamostatňovat. „Naše chytré hodinky umožní dítěti a rodičům si kdykoliv zavolat a mít přehled o tom, co se děje. Mohou oddálit okamžik pořízení mobilního telefonu do pozdějšího věku. Používání hodinek namísto telefonu také představuje nižší riziko ztráty kontaktu s dítětem. Hodinky má dítě pořád na ruce, jen tak je jako mobil někde neodloží nebo nezapomene a hlavně je stále na příjmu,“ říká Otakar Mráz, produktový manažer chytrých řešení T-Mobile.

Hodinky umí sledovat polohu dítěte, dokáží ohlídat, zda se dítě pohybuje v očekávaném prostoru a ohlásí, pokud definovaný bezpečný okruh opustí. SOS tlačítkem může navíc dítě okamžitě své rodiče upozornit, že má problém. Další chytré vlastnosti hodinek jsou třeba fitness funkce podporující pohybovou aktivitu dětí nebo nastavení funkce „školní výuka“, kdy hodinky fungují v omezeném módu, aby si s nimi děti během školních hodin nehrály. Děti se také mohou snadno propojit navzájem - hodinky stačí přiblížit k sobě, zatřást zápěstím a nový kontakt se tím uloží.

Správu hodinek mají plně v rukou rodiče prostřednictvím aplikace, kterou si musejí pro jejich správné fungování naistalovat. Aplikace je k dispozici pro zařízení iOS a Android.

Zákazníci si mohou vybrat mezi elegantním pastelově růžovým nebo modrým provedením hodinek od výrobce TCL. Mají 1,3 palcový displej a dvoudenní výdrž baterie s dobíjením přes mikro USB. V tuto chvíli jsou Chytré hodinky pro děti nabízeny v předplacené variantě. Pořizovací cena balíčku je 2990 korun a zahrnuje 200 MB internetu měsíčně na půl roku zdarma, poté za 75 Kč / měsíc. Zákazníci T-Mobile si mohou hodinky v rámci Twist sady pořídit i na splátky s akontací od 1,- Kč. Spotřebu kreditu i čerpání dat mohou rodiče hlídat v aplikaci Můj T-Mobile, kde také kredit kdykoli snadno dobijí.

Hodinky budou od středy dispozici jak na prodejnách, tak prostřednictvím e-shopu na www.t-mobile.cz/detske-hodinky.

Produktové fotografie naleznete v obrazovém archivu ZDE.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz