T-Mobile představuje svůj T Tablet – výkonné zařízení s podporou 5G nejen pro školáky a studenty. T Phone se dočká faceliftu

 Praha 17. 8. 2023

T-Mobile rozšiřuje nabídku vysoce dostupných zařízení s výkonným hardwarem pod svojí značkou. Úspěšné smartphony T Phone a T Phone Pro doplní nově také T Tablet. Nový tablet, vyvinutý ve spolupráci se společností Google, je stejně jako smartphony T Phone plně optimalizovaný pro využití 5G sítí a se svojí velmi dlouhou výdrží baterie je vhodný pro náročné použití při práci, studiu i zábavě.

Nový T Tablet si mohou zákazníci T-Mobilu pořídit už od 999 Kč s tarifem Neomezeně XL s výhodou a bez jakýchkoliv závazků za 5 999 Kč. Za velmi příznivou cenu získají zařízení s 10,4palcovým displejem, podporou sítí 5G prostřednictvím klasické SIM karty i eSIM a 128GB úložištěm s možností rozšíření paměťovou kartou microSD s kapacitou až 2 TB. T Tablet je vybaven také hlavním fotoaparátem s rozlišením 8 Mpx a 2Mpx senzorem hloubky, stejně jako 8Mpx selfie kamerou pro videohovory. Srdcem tabletu je čipová sada MediaTek Dimensity 700 podporovaná 6 GB operační pamětí. Operačním systémem je nejnovější Android 13.

Neustále pracujeme na tom, aby co nejvíce lidí v zemi mohlo využívat ty nejmodernější technologie. Nadále rozšiřujeme pokrytí 5G a vedle našeho T Phone je nyní i T Tablet dalším zařízením, které poskytne nejen našim zákazníkům možnost připojit se k této síti kdekoliv. Cenově dostupný T Tablet je skvělou volbou pro studenty, kteří se právě teď vracejí do škol, i všechny ostatní, kteří potřebují pracovat na cestách, spojit se se svými blízkými nebo se jen bavit,“ říká Maximiliano Bellassai, Chief Commercial Officer, T-Mobile Česká republika.

Nový T Tablet je konstruovaný tak, aby mohl spolehlivě sloužit svým majitelům po mnoho let. Jeho kvalitní zpracování splňuje podmínky certifikace odolnosti proti prachu a vodě na úrovni IP52. Baterie o kapacitě 7 000 mAh poskytne dostatek energie na používání tabletu během celého dne a hmotnost 488 gramů podporuje mobilitu zařízení. Díky spolupráci se společností Google garantuje T-Mobile softwarový upgrade na dvě následující verze operačního systému Android a poskytování bezpečnostních aktualizací po dobu čtyř let.

T Tablet bude zákazníkům k dispozici od 24. srpna za zvýhodněnou cenu v rámci jejich tarifu, nebo i bez závazku ve všech prodejnách T-Mobilu.

Vylepšení pro T Phone a T Phone Pro

Po roce od uvedení smartphonů T Phone a T Phone Pro přichází T-Mobile s řadou jejich vylepšení. Oba smartphony, nově dostupné v exkluzivních barvách Dusty Grey a Moonlight Blue, mají nyní větší kapacitu uložiště a nejnovější Android 13. T Phone navíc získal kvalitnější selfie fotoaparát, a především rozhraní NFC, takže nyní umožňuje bezdotykové placení prostřednictvím služby Google Pay.

„O naše smartphony byl obrovský zájem a všechny jejich dodávky se rychle vyprodaly. Jejich vylepšené verze poskytují dvojnásobnou úložnou kapacitu a obě verze T Phone jsou nově vybaveny funkcí NFC pro možnost bezdotykových plateb nebo například snadné párování příslušenství. Základní Cena T Phone zůstává 4 999 Kč a T Phone Pro se zákazníkům představí za příznivější cenu 5 999 Kč,“ dodává Jan Fišer, manažer koncových zařízení v T-Mobile.

Zahájení prodeje v České republice je součástí mezinárodního uvedení na trh společnosti Deutsche Telekom. Nová 5G zařízení budou k prodeji v USA, Německu, Rakousku, Slovensku, Polsku, Chorvatsku, Maďarsku, Černé Hoře, Severní Makedonii a Rumunsku.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz