T-MOBILE PŘINÁŠÍ NOVINKY PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY

  • Magenta 1 Business – nový program výhod pro podnikatele
  • Volání i v EU zdarma, sleva podle spotřeby, data navíc
  • Business poradci v 11 prodejnách

Praha, 25. září 2019 - T-Mobile nezapomíná ani na firemní zákazníky a podnikatele.  Od 1. září mohou malí firemní zákazníci a podnikatelé využít program Magenta 1 Business a získat řadu výhod včetně slev na služby. Program nastavuje transparentní podmínky bez jakýchkoli háčků, kdy vyšší obrat a pestrost portfolia zvolených služeb znamená větší výhodu. Neomezuje zákazníky minimální výší měsíčních paušálů, ani smluvním závazkem na dobu určitou, zrušit ji totiž lze kdykoliv po 30 dnech od aktivace.

Magenta 1 Business reaguje na aktuální potřeby a očekávání svých zákazníků z řad menších podnikatelů. „ Víme, že jednoduchost, přehlednost a flexibilita je přesně to, co od nás zákazníci chtějí. Magenta 1 Business je otevřená, nic neskrývá a dává našim zákazníkům volnost“, říká ředitel komerční divize T-Mobile Czech Republic Juraj Bóna.

Operátor zároveň firmám nabízí i prémiovou péči: v jedenácti Značkových prodejnách jsou připraveni specializovaní poradci pro firmy, pro uživatele sofistikovanějších služeb je k dispozici infolinka 24x7.

Magenta 1 Business

Nový program přináší zákazníkům řadu výhod. Vedle sdružení všech služeb pod jedním IČO a tím lepšímu přehledu o telekomunikačních výdajích, získá mj. cenovou výhodu. Sleva se vypočítává flexibilně podle aktuální výše útraty v daném měsíci, a může dosáhnout až 30 % z fakturované částky. Do celkové částky, na kterou se procento slevy uplatní, se přitom počítají jak měsíční paušály, tak volání, posílání zpráv nebo dokup datových balíčků. Magenta 1 Business nevyžaduje žádný závazek k minimální platbě, stačí si aktivovat jednu mobilní hlasovou nebo mobilní datovou službu. Klesne-li útrata pod 500 Kč bez DPH, stane se pouze to, že se dodatečná sleva neaktivuje. (Do částky, na kterou se uplatní procentní slevy, se pouze nezapočítávají platební služby, služby třetích stran nebo dobíjení kreditu.)

Přehled procentní slevy vzhledem k výši faktury:

Fakturovaná částka v Kč bez DPH0 - 499500 - 9991000 - 19992000 - 29993000 - 39994000 - 49995000 a více
Sleva 0 % 5 % 10 % 15 % 20 % 25 % 30 %

Vedle procentní slevy z účtované částky nabízí Magenta 1 Business ještě volání zdarma a možnost získat 20 GB dat navíc při aktivaci služby Pevný internet nebo T-Mobile televize.

Volání mezi čísly sdruženými  v Magenta 1 Business je zdarma, a to i v roamingu v zemích EU a platí pro všechna hlasová, mobilní i pevná, čísla T-Mobile zařazená pod zákaznickou smlouvu Magenta 1 Business. A do třetice, spojením fixních a mobilních služeb v Magentě 1 Business (aktivuje-li si zákazník k mobilní službě i službu pevného internetu nebo televizi), získá navíc pro svůj zákaznický účet 20 GB sdílených dat. Tato data se pak spotřebovávají přednostně před datovým limitem hlasového nebo datového tarifu a obnovují se na začátku každého zúčtovacího období.

Prémiová péče

Firemní zákazníci mají k dispozici nepřetržitý servis infolinky na čísle 800 73 73 33. Po skončení standardní provozní doby je připraven pohotovostní tým, který pomáhá klientům v naléhavých situacích, když jde například o ztrátu či krádež telefonu nebo poruchu konektivity u nás i v zahraničí. Péči o firemní klienty rozšiřuje teď T-Mobile také prostřednictvím značkových prodejen. Několik prvních v Čechách i na Moravě má pro naplnění potřeb firemních klientů nově svého business poradce.

Služby business poradce na Značkové prodejně:

Praha - Centrum Černý Most 765/ 6, 198 00 Praha 9

Praha - Metropole Zličín, Řevnická 121/ 1, 155 21 Praha 5

Teplice - náměstí Svobody 3316, 415 01 Teplice

Trutnov - Horská 6, 541 01 Trutnov Střední Předměstí

Olomouc - Galerie Šantovka, Polská 1201/ 1, 779 00 Olomouc

Ostrava – Forum Nová Karolina, Jantarová 3344/ 4, 702 00 Ostrava

Ostrava – Avion Shopping Park, Rudná 3114/ 114, 700 30 Ostrava

Brno – náměstí Svobody 87/ 18, 602 00 Brno Brno-město

Brno -  Galerie Vaňkovka, Ve Vaňkovce 462/ 1, 602 00 Brno

Brno – OC Globus, Hradecká 408/ 40, 621 00 Brno

Brno – Olympia Centrum, U dálnice 777, 602 00 Brno

Více informací o aktuální nabídce k dispozici v prodejních kanálech T-Mobile a na webu.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X