T-Mobile přináší zákazníkům aplikaci UBER

  • Sleva na první jízdu po Praze 500 Kč
  • Bezhotovostní platba
  • Pro iOS, Android a Windows 

V Praze, 30. července – T-Mobile se připojil k mezinárodní spolupráci v rámci celé skupiny a svým zákazníkům přináší od 1. 8. 2015 praktickou aplikaci UBER se zajímavou výhodou. Klienti operátora získají na první cestu po Praze slevu 500 Kč. Cestující navíc nepotřebují hotovost – jízdné se automaticky odečítá z registrované platební karty, přičemž účtenka je klientovi odeslána bezprostředně po jízdě e-mailem. 

Aplikace nabízí v současnosti jízdy pouze v hlavním městě. Zájemci mohou volit mezi dvěma možnostmi – UberPOP a UberBLACK. Zatímco  varianta POP nabízí  jízdy běžným vozem, s  BLACK verzí pro klienta přijede luxusní sedan. 

Jak získat slevu?

Postup je velmi jednoduchý: stačí se od soboty zaregistrovat přes www.nasimproradost.cz nebo si do chytrého telefonu stáhnout aplikaci UBER a zadat promokód 5KILO. Ten lze čerpat pouze jednorázově, na první cestu. 

Aplikace nabízí i odhad ceny za zvolenou trasu. Pokud suma přesáhne výši slevy, zbytek částky klient doplatí ze zadané karty. Při nižší částce se zbytková hodnota slevy nepřenáší na další jízdu. Aplikace funguje na operačních systémech iOS, Android i Windows. 

Akce platí do 31. 12. 2015.
Sleva zadaná do aplikace expiruje 31. 1. 2016. 

Více informací od 1. srpna na www.nasimproradost.cz.  

O společnosti Uber

Uber je technologická firma, která propojuje uživatele s možnostmi tzv. on-demand economy skrze aplikaci v chytrém telefonu. Pomáhá uživatelům dostat se k alternativním formám přepravy, rozvozu jídla, cargo a zásilkových služeb.. Platforma Uber je v současnosti k dispozici ve více než 320 městech a 59 zemích po celém světě, kde pomáhá lidem rozvíjet způsoby přemisťování a poznávat své město. Více informací o Uber na www.uber.com/cities/prague nebo www.blog.uber.com/prague.


 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, má téměř 6,2 milionu mobilních zákazníků. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře) a www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz