T-Mobile Rozjezdy již poosmé pomohou začínajícím podnikatelům

Ceny pro až 42 výherců v celkové hodnotě přibližně 2,5 milionu Kč
Pro absolutního vítěze výhry v celkové hodnotě téměř 570 tisíc Kč
Registrace na letošní ročník probíhá od 31. 1. do 12. 3. 2018

Společnost T-Mobile již poosmé podpoří začínající podnikatele v rámci programu T-Mobile Rozjezdy. Až 42 výherců se zajímavými podnikatelskými nápady se může těšit na ceny v celkové hodnotě přibližně 2,5 milionu Kč, které se mimo jiné skládají z peněžní částky, balíčků služeb a věcných cen potřebných pro podnikání. Nedílnou součástí podpory je také poradenství odborníků. Projekty je možné registrovat od 31. 1. do 12. 3. 2018 na www.rozjezdy.cz, kde také zájemci naleznou všechny informace.

„Doufáme, že ani letos nebude nouze o opravdu inovativní projekty. Zkušenosti z předchozích sedmi ročníků svědčí o tom, že nápadů je v českých a moravských hlavách dost,“ říká Martina Kemrová, manažerka firemní komunikace společnosti T-Mobile, a dodává: „Rádi pomůžeme začínajícím podnikatelům ujasnit si, zda jejich projekt má šanci nejen získat si zákazníky, ale také si je udržet.“

Poroty složené z odborníků, úspěšných podnikatelů a investorů, jako jsou například Margareta Křížová nebo Martin Korman, hodnotí nejen neotřelé nápady, ale i úspěšnou realizaci podnikatelského záměru. Letos získá absolutní vítěz ceny v celkové hodnotě 566 332 Kč, které zahrnují finanční dar od T-Mobile ve výši 250 tisíc Kč, kreativní návrh reklamní kampaně, poradenství a věcné ceny od partnerů soutěže.

Společnost Samsung Electronics se partnerem projektu T-Mobile Rozjezdy stala již třetím rokem v řadě. „Samsung nabízí řadu chytrých technologických řešení. Účastníci soutěže si díky nám budou moci vyzkoušet, jak jim mohou technologie pomoci při úspěšném rozjezdu jejich podnikání," uvedl Roman Šebek, ředitel divize mobilních zařízení Samsung Electronics Czech and Slovak.

Naopak nováčkem mezi partnery je společnost Alza.cz. „Těší nás, že můžeme podpořit start-upy napříč celou zemí, poradit jim a pomoci jim postavit se na vlastní nohy. Vidíme zde potenciál v mnoha oborech a jsme zvědavi, kolik z nich dojde k úspěšné realizaci svých podnikatelských záměrů,“ prohlásil Tomáš Havryluk, místopředseda představenstva Alza.cz.

T-Mobile Rozjezdy mají za sebou sedm ročníků. Za tu dobu se na jejich webových stránkách registrovalo přes 25 480 zájemců a facebooková stránka projektu má více než 5 000 fanoušků. Přibližně 82 celodenních seminářů se účastnilo přes 4 100 začínajících podnikatelů. V soutěžích porota vyhodnotila 3 000 přihlášených projektů. Z nich vzešlo 381 vítězů, kteří vyhráli ceny v celkové výši téměř 36 milionů korun.

V loňském ročníku zvítězila Dagmar Dušková z Vysočiny s projektem Dančiny Dobroty – rodinnou sýrárnou založenou na domácí výrobě bez přidání jakékoliv chemie. Výhercem ceny veřejnosti se stal Petr Šmíd z jihomoravských Šaratic s projektem HoblHome založeným na výrobě originálních kuchyňských prkének.

T-Mobile Rozjezdy
T-Mobile Rozjezdy jsou dlouhodobým programem na podporu začínajících podnikatelů. Nabízejí bezplatné regionální semináře v oblastech týkajících se začátku podnikání, druhou částí projektu je soutěž o nejlepší realizaci podnikatelského nápadu. Během ledna až března se mohou ti, kteří ještě nepodnikají, nebo jsou k podnikání registrováni méně než 12 měsíců, přihlásit do soutěže na www.rozjezdy.cz. V každém kraji mohou vyhrát tři vítězové, kteří získají finanční odměnu, podporu expertů na různé aspekty podnikání, balíčky služeb a věcné ceny, které pomohou s rozjezdem podnikání. O celostátním vítězi rozhoduje porota. Kromě toho může veřejnost rozhodnout o vítězi Ceny veřejnosti prostřednictvím on-line hlasování. Bezplatné regionální semináře otevřené široké veřejnosti se konají v dubnu a květnu.

Partnery letošního ročníku T-Mobile Rozjezdů jsou Broker Consulting, Agentura Najisto, Alza, Samsung a StartupJobs. Odbornými partnery jsou Lovebrand, MADE BY VACULIK a Proboston, regionálními Dům Techniky Pardubice, Impact Hub Brno, Impact Hub Ostrava, Fakulta sociálně ekonomická UJEP, Inovační centrum Ústeckého kraje a Regionální hospodářská komora Plzeňského kraje.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X