T-MOBILE SE STAL PARTNEREM HUDEBNÍHO FESTIVALU COLOURS OF OSTRAVA

Sleva 10 % na vstupenky na Colours of Ostrava pro zákazníky T-Mobile
Speciální festivalová aplikace
Pokračující podpora festivalu Rock for People
Prezentace na letních festivalech ve stylu Sci-fi City

Praha, 16. května 2013 – T-Mobile oznamuje své partnerství s festivalem Colours of Ostrava, který letos proběhne od 18. do 21. července v ostravských Dolních Vítkovicích. Operátor tak po festivalu Rock for People, v jehož podpoře i nadále pokračuje, spojil své jméno s další významnou hudební akcí. T-Mobile od dnešního dne nabízí svým zákazníkům 10% slevu na celofestivalové vstupenky na Colours of Ostrava. Navíc pro tuto akci poprvé v její historii připravuje speciální festivalovou aplikaci, která bude mimo jiné poskytovat řadu praktických a užitečných informací.  

Prezentace společnosti na letošních dvou velkých festivalech se ponese v duchu Sci-fi City. „Chceme lidem ukázat, jak si mohou díky smartphonům a mobilním aplikacím ulehčit život nejen na festivalu i v reálném životě. Zdlouhavé vyplňování papírových formulářů či placení hotovostí se ve Sci-fi City stane minulostí,“ říká Markéta Vychytilová, manažerka sponzoringu a akcí T-Mobile. V rámci prezentace bude představena také mobilní aplikace Sci-fi City, která návštěvníkům nabídne nevšední možnosti zpestření a zjednodušení festivalového života. O této neobvyklé aplikaci budeme v dohledné době informovat podrobněji.

Další významnou aktivitou operátora v oblasti hudby v roce 2013 je celoroční on–line soutěž o vstupenky na vybrané koncerty světových hudebních hvězd s názvem t-music Amazing Tour. V každém kvartále se soutěží ve dvou kolech. Výherci prvního z nich se mohou těšit na exkluzivní zájezd na koncert v zahraničí, u nějž jim společnost hradí také cestu, ubytování v hotelu, případně i další program.

Více informací na stránkách t-music.cz.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz