T-Mobile se v roce 2016 zaměří na internet pro domácnosti

  • Tři nové tarify v rámci konceptu Internet na doma
  • Internet bez drátu nebo Pevný internet podle potřeb domácnosti
  • Příprava na spuštění IP TV

T-Mobile se v segmentu rezidentních zákazníků v letošním roce zaměří na nabídku internetu pro domácnosti. Koncept Internet na doma zahrnuje tři nové tarify Internetu bez drátu a dva stávající tarify Pevného internetu.

„Lidé ve svém mimopracovním čase využívají internet nejčastěji doma a obvykle ho sdílejí v rámci své domácnosti,“ říká Tomáš Ryšavý, ředitel marketingu pro rezidentní segment v T-Mobile, a dodává: „Rozšířením nabídky tarifů chceme každé domácnosti poskytnout nejvhodnější řešení podle jejích potřeb a požadavků na využívání internetu.“

Tři nové tarify Internetu bez drátu nesou názvy Standard, Premium a Premium Plus. Jejich výhodou je možnost jednoduše se připojit na web jak doma, tak mimo domov. Standard za 399 Kč/měsíčně poskytuje limit 20 GB a rychlosti datového přenosu až 20 Mbit/s pro stahování a 5 Mbit/s pro odesílání. Prostřední Premium přináší za jen o 100 Kč vyšší cenu dvojnásobek datového limitu i přenosových rychlostí. Konečně Premium Plus umožňuje zákazníkům datovat maximální rychlostí 100/25 Mbit/s až do vyčerpání 100 GB. U těchto tarifů se po vyčerpání měsíčního datového limitu provoz zastaví a uživatel může do jeho obnovení pokračovat po nákupu dodatečného 10GB datového balíčku.

  Internet bez drátu    
Limit (GB) Rychlost (Mbit/s) Cena (Kč) Modem (Kč)
Standard 20 až 20/5 399 2301*
Premium 40 až 40/10 499 2301*
Premium Plus 100 až 100/25 1199 2301*

*Dotovaná cena ke smlouvě na 24 měsíců. Lze zakoupit také na splátky (1 Kč + 23 měsíců x 100 Kč).

Tarify Pevného internetu se nemění – ani svými parametry, ani cenou. Na rozdíl od Internetu bez drátu nemají datový limit, a jsou tedy vhodné pro nejnáročnější uživatele nebo rodiny s dětmi. Pevný internet je také dobrou alternativou pro případné zájemce o IP TV, jejíž spuštění operátor připravuje.

  Pevný internet    
Limit (GB) Rychlost (Mbit/s) Cena (Kč) Modem (Kč)
Standard neomezeně až 20/2 399 999*
Premium  neomezeně až 40/2 499 999*

*Dotovaná cena ke smlouvě na 24 měsíců 

 Prezentace


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X