T-Mobile slaví 20 let, zákazníci dostanou pořádnou porci dat zdarma

  •  Navýšení datového limitu a denní balíčky první říjnový víkend za 0 Kč
  • Čerpat data lze až do konce zúčtovacího období
  • Dostupné v aplikaci Můj T-Mobile 

Praha, 27. září 2016 – T-Mobile slaví na podzim 20leté výročí, všem svým zákazníkům připraví pěknou hromadu dat zdarma. Princip je jednoduchý – první říjnový víkend si mohou všichni zájemci o volná data v aplikaci Můj T-Mobile navýšit datový limit o 1 000 MB nebo využít denní balíček zcela zdarma. Vychutnat surfovací jízdu si pak mohou až do konce zúčtovacího období (denní balíčky do 24 hod od zapnutí). 

„Rádi bychom toto významné výročí oslavili společně se všemi našimi zákazníky a věříme, že data zdarma jsou ta správná volba,“ vysvětluje Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů T-Mobile, a doplňuje: „Pevně doufáme, že si dárek všichni naplno užijí. Nám se tím otevírá příležitost otestovat parametry naší sítě při vysoké zátěži a uživatelské chování klientů.“ 

Navýšit si FUP v aplikaci zdarma mohou zájemci ze všech segmentů i opakovaně, a to od pátku 30. 9 od 22:00 do pondělí 3. 10. do 2:00 hodin. Uživatelé předplacených karet nebo ti, kteří v tarifu data nemají, mohou zdarma využít denní balíček (opakovaně během víkendu po 24 hodinách). K použití navýšeného objemu dojde až po vyčerpání vlastního datového limitu v tarifu nebo balíčku, volná výroční surfovací jízda končí daným zúčtovacím obdobím zákazníka

Nabídka platí i pro uživatele služby Mobilní internet, není však slučitelná se službou Internet bez drátu a M2M tarify. 

Zákazníci v jednotlivých segmentech o akci budou informováni příslušnými komunikačními kanály, využije se kombinace SMS nebo reklamních bannerů s on-line tiskem, radiem, FCB, Instagramem a speciální micrositou. 

Obchodní podmínky nabídky a více informací zde: www.t-mobile.cz/slavime.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz