T-MOBILE: SOUTĚŽ NA WEBU SE STUDENTSKÝMI TARIFY O NOVÉ IPHONY, CHYTRÉ HODINKY ČI BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA

  • Za každé uzavření, prodloužení smlouvy či přechod z předplacené karty na studentský tarif na webu automaticky účast v soutěži
  • V dubnu tři kola losování, dárek pro každého účastníka
  • Neomezena data zdarma lze využívat i u tarifů Můj Student

Praha, 1. dubna 2020 – T-Mobile myslí na děti a studenty, kteří jsou nyní doma. Ke všem tarifům pro mladé Můj Student si nyní mohou zákazníci aktivovat neomezená data zdarma, a to až do 30. dubna. A na duben navíc operátor připravil soutěž, kde se v každém ze tří kol bude hrát o nový iPhone 11 64GB, chytré hodinky Samsung a AirPods 2019. Stačí jen na internetových stránkách uzavřít, prodloužit či přejít z předplacené karty na tarif pro mladé Můj Student. Na koho se štěstí neusměje, může se i tak těšit na drobnou pozornost.

Zapojit se do hry o atraktivní ceny je velice jednoduché. K automatické účasti stačí jediné – uzavřít či prodloužit smlouvu na tarif Můj Student na webu T-Mobile. Není potřeba chodit do prodejen či volat na infolinku, tam zákazník tyto lákavé výhry nezíská. Vše včetně soutěže pohodlně vyřídí z pohodlí domova. Na výběr je třeba Můj Student 100 (minut a SMS) a 7 GB dat za 425 Kč s DPH měsíčně, nebo Můj Student 100 (minut a SMS) a 17 GB dat za 575 Kč s DPH měsíčně.

Losování bude probíhat celkem třikrát: 10., 20. a 30. dubna. V každém kole se hraje o tyto ceny:

  • 1x iPhone 11 64 GB – černý
  • 1x Samsung Galaxy Watch46mmLTE(R805F) – stříbrný
  • 2x Apple Airpods 2019 – bílé.

Kdo neuspěje při losování, může se těšit na jeden z uvedených dárků:

  • výběr Uvítací melodie a její používání na jeden měsíc zdarma,
  • HBO GO na jeden měsíc zdarma,
  • slevové vouchery k externím partnerům např. do Freshlabels, Bonami, Knihy Dobrovský,
  • předplacená karta: Twist podle spotřeby s kreditem 200 Kč.

Každý zákazník automaticky získá jednu z těchto odměn na základě náhodného výběru. Více o nabídce i soutěži ZDE.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz