T-MOBILE SPOUŠTÍ NOVOU KAMPAŇ NA DIGITÁLNÍ TV A ŠPIČKOVÝ FOTBAL

T-Mobile pokračuje v marketingové kampani v prostředí horského hotýlku Růženka a od 15. srpna spouští její další část, tentokrát s tématikou digitální televize a nového fotbalového obsahu. V kampani se opět představí Kryštof Hádek, Veronika Kubařová, Jiří Langmajer a Ctirad Götz.

Zatímco dosavadní kampaně představovaly nový princip nabídky služeb Magenta 1 a nabídku pevného připojení k internetu, nová kampaň ukazuje výhody moderní digitální televize v podobě až týdenního zpětného zhlédnutí, opakovaného zastavení či přetáčení. T-Mobile televize navíc do programové nabídky od tarifů M nově zařazuje dvojici sportovních programů Digi Sport 1 a Digi Sport 2, které nabídnou každý den prémiový evropský fotbal v HD kvalitě: německou Bundesligu, italskou Sérii A či španělskou LaLigu, a také anglickou pohárovou soutěž FA Cup. Na programu Magenta TV najdou diváci v srpnu kampaňové spoty a jako bonus navíc uvidí sestřihy a zákulisí z natáčení reklamy.

Kampaň poběží od 15. srpna až do konce října 2018, nasazení jednotlivých médiatypů se může lišit.

 

Další informace ke kampani:

Médiamix: TV, OOH, print, on-line, retail, sociální média

Kreativní koncept: Saatchi & Saatchi

Produkce TV: Boogie Films, režisér Tomáš Bařina

ATL: Saatchi & Saatchi

BTL: Havas Worldwide

Digital: Proboston Digital

Retail: Havas Worldwide

Social: Newcast

Mediální agentura: MediaCom Praha


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz