T-MOBILE SPOUŠTÍ SPECIÁLNÍ BENEFITY V DOBĚ PANDEMIE

  • Neomezená data pro mladé se studentskými tarify
  • Výhody při dobití předplacené karty v aplikaci Můj T-Mobile nebo na www.t-mobile.cz
  • Volání zdarma nejen pro osamělé v rámci Magenta 1 nebo s pomocí služby Sponzor
  • Nejvyšší rychlosti internetu za 299 Kč na prvních šest měsíců

Praha, 29. října 2020 – T-Mobile podává pomocnou ruku domácnostem, na které dopadla druhá vlna pandemie koronaviru. Speciální nabídky se zaměřují právě na ty skupiny obyvatel, na které dopadá sociální izolace či opatření omezení pohybu osob. Ať už se jedná o seniory, kteří chtějí být v kontaktu se svými blízkými, školáky a studenty, jež potřebují přístup k internetu pro distanční výuku, či zákazníky, kteří musí pracovat z domova. Rodiny ve finanční tísni mohou využít odklad pravidelných měsíčních plateb za své tarify.

„Současná druhá vlna jasně ukázala, na koho pandemie a opatření nejvíce dolehly. My v tom své zákazníky, stejně jako na jaře, nenecháme,“ říká Michal Podlucký, ředitel řízení rezidentních zákazníků společnosti T-Mobile, a dodává: „Po neomezených datech pro personál nemocnic, hygienických stanic, speciálních balíčcích pro firemní zákazníky, nezapomínáme ani na domácnosti.“

Přesun školáků a studentů na distanční výuku ukázal nezbytnost domácího internetového připojení bez omezení. T-Mobile proto všem uživatelům tarifů pro mladé Student – současné i starší generace (Můj Student, Student, Student DATA) – přestane až do konce listopadu počítat data v jejich tarifu. Distanční výuku tak mohou libovolně využívat díky neomezeným datům ve svém mobilním telefonu.

Ochrana nejrizikovější skupiny – seniorů – nemusí vždy vést k jejich sociální izolaci. T-Mobile připomíná, že v Magenta 1 je volání a SMS v rámci skupiny zvolených čísel zcela zdarma. Rodiny by tak neměly zapomínat na své prarodiče a přidat si je do skupiny. Tam mohou být zařazeni i uživatelé předplacené služby Twist. Ve vyšších Magentách může skupina čerpat 15 GB nebo 20 GB, takže i prarodiče pak mohou využít sdílená data navíc a volat si se svými blízkými pomocí videohovorů.

Pro zákazníky, kteří nemohou z jakéhokoliv důvodu využívat výhody Magenta 1, přesto v tomto nelehkém období potřebují být vždy dostupní pro seniory v rodině, kteří mají předplacenou kartu, vrací T-Mobile do nabídky službu Sponzor. Ta umožňuje volání z předplacené karty Twist na účet volaného zákazníka. Prarodiče tak již nemusí řešit výši kreditu a mohou být se svými nejbližšími kdykoliv ve spojení. Aktivaci Sponzora musí provést „sponzor“ sám, tedy zákazník s tarifem, a to až do odvolání prostřednictvím samoobsluhy Můj T-Mobile.

Všem Twist uživatelům, tedy i seniorům, dává T-Mobile výhody za dobití předplacené karty. Již od soboty 24. až do konce října přidáváme 50 % kreditu navíc, a to ke každému bezhotovostnímu dobití, provedenému z bezpečí domova, přes naši aplikaci Můj T-Mobile nebo webové stránky www.t-mobile.cz. Poté bude tento bonus nahrazen vánoční nabídkou, kdy za každé dobití dáme zákazníkům 10 GB dat navíc. Datovou odměnu si stačí si vyzvednout v mobilní aplikaci Můj T-Mobile.

Zaměstnanci, kteří se museli opět přesunout do domácích „kanceláří“, ale přístup k internetu mají ve svém bydlišti nevyhovující, si mohou až do konce roku pořídit tu nejvyšší dostupnou přenosovou rychlost pevného internetu (xDSL, optika, Pevný internet vzduchem a Pevný internet do zásuvky) za 299 Kč měsíčně na prvního půl roku. Nabídka platí i pro stávající zákazníky, kteří by rádi vyzkoušeli vyšší přenosové rychlosti. 

Kompletní přehled speciálních benefitů se všemi podrobnostmi obsahuje webová stránka: https://www.t-mobile.cz/stalevespojeni.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz