T-MOBILE TELEVIZE NA NOVÉ PLATFORMĚ NABÍZÍ VIDEOTÉKU NA TŘI MĚSÍCE ZDARMA

  • Speciální odměna pro všechny zákazníky T-Mobile televize přes internet
  • Videotéka nabízí téměř 1 000 hodin těch nejlepších filmů i dokumentů
  • Zákazníci si ji mohou vyzkoušet až do 15. ledna 2021

Praha, 8. října 2020 – T-Mobile dokončil přechod na novou platformu své T-Mobile televize dostupné přes internet. V uplynulých měsících tak bylo postupně převedeno 125 tisíc uživatelů. Jako poděkování za trpělivost s migrací jim proto T-Mobile nabídne od 10. října 2020 na tři měsíce zdarma kompletní Videotéku. Více než 1 000 pořadů přijde jistě během dlouhých podzimních a zimních večerů vhod. Na konci třetího čtvrtletí využívalo televizní služby od T-Mobile celkem 176tisíc zákazníků, což je o 41 procent více než před rokem.

„Uplynulých šest měsíců jsme převáděli stávající televizní uživatele na naši novou TV platformu. Videotékou zdarma jim tak chceme poděkovat za trpělivost s výměnou set-top boxů i občasnými dětskými nemocemi nové technologie,“ říká Zdeněk Spurný, manažer služeb pro domácnosti T-Mobile, a dodává: „Dříve jsme chodili do videopůjčovny, nyní stačí jen stisknout tlačítko na ovladači. Klíčové ale je, aby byla nabídka dostatečně široká a vybral si v ní opravdu každý. Přesně takovou Videotéku teď máme.“

Zákazníci, kteří sledují T-Mobile televizi přes internet, si mohou zbrusu nový obsah Videotéky vyzkoušet od 10. října 2020 až do 15. ledna 2021 zcela mimořádně zdarma. Nová nabídka Videotéky nyní čítá přes 1 000 položek z nejrůznějších žánrů. Milovníci české klasiky si mohou zpříjemnit blížící se sváteční atmosféru filmovými stálicemi jako Postřižiny, Okresní přebor, Hovory s TGM, Gympl či Čára. Fanoušci dokumentů si jistě vyberou z nabídky titulů od Viasat, Discovery, či BBC Earth. Nechybí ani tituly pro děti či edukativní série z matematiky, fyziky, biologie a zeměpisu i sestřihy z nejzajímavějších momentů a magazíny z anglické, španělské, německé či italské fotbalové ligy, tenisu, cyklistiky, motorismu či jiných sportů.

Videotéku najdou diváci v menu své T-Mobile Televize. Není potřeba ji speciálně aktivovat, všechny tituly jsou automaticky k dispozici pro přehrání až do 15. ledna 2021. Po tomto datu bude kompletní nabídka dostupná jen pro předplatitele Videotéky. Ta měsíčně přijde na 99 korun. Za necelou stokorunu tak zákazník získá přístup k celé nabídce a nemusí platit za přehrání jednotlivých pořadů.

Videotéka zdarma bude dostupná i pro uživatele s T-Mobile SAT TV a T-Mobile Optic TV, kteří ji mohou využít ve svém mobilním zařízení.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz