T-MOBILE TELEVIZE: ZBRUSU NOVÁ APLIKACE T-MOBILE TV GO DOSTUPNÁ I PRO CHYTRÉ TELEVIZORY

  • Nová aplikace T-Mobile TV GO pro všechna zařízení
  • T-Mobile televize bez set-top boxu přímo ve Smart TV Philips a Samsung
  • T-Mobile televizi lze nově sledovat až na čtyřech zařízeních
  • Nový set-top box s operačním systémem Android TV
  • 30 dní zdarma na vyzkoušení T-Mobile televize

Praha, 11. listopadu 2019 - T-Mobile vylepšuje svou televizní nabídku. Se zbrusu novu aplikací T-Mobile TV GO si zákazníci vychutnají televizní zábavu v lepší kvalitě, než nabízí například pozemní terestrické vysílání. Novinkou je podpora Smart TV, na zájemce o televizní služby T-Mobile čeká také nový set-top box s operačním systémem Android TV a T-Mobile zvyšuje počet zařízení, na kterých lze sledovat T-Mobile televizi.

Nová aplikace T-Mobile TV GO nabízí kromě moderního prostředí i spoustu zajímavých funkcionalit. V aplikaci uživatel jednoduše najde například přehled právě vysílaných pořadů na nejsledovanějších stanicích nebo výběr televizního programu v hlavním vysílacím čase. T-Mobile TV GO také umožní vrátit se v televizním programu až o 7 dnů zpět i pokračovat ve sledování rozkoukaných pořadů z předchozích dnů. Nechybí ani možnost podívat se na své nahrané pořady, případně filmy z Videotéky.

Nová aplikace je společná nejen pro všechny televizní služby od T-Mobile, ale i všechna zařízení, na kterých lze TV obsah sledovat: mobil, tablet, internetový prohlížeč, set-top box. A nově i pro chytré televizory.

T-Mobile televize pro chytré televizory

T-Mobile TV GO je nyní dostupná pro chytré televizory Philips s operačním systémem Android TV (verze 6 a vyšší). Verze pro Samsung Smart TV (rok výroby 2017 a novější) bude ke stažení v následujících dnech. Zákazníci tak již nepotřebují set-top box a mohou T-Mobile televizi sledovat přímo po přihlášení ve svém televizoru. Stačí si stáhnout T-Mobile TV GO přímo v aplikačním obchodě v TV. Podpora dalších operačních systémů pro chytré televize (mimo jiné webOS) a Android TV od dalších výrobců bude následovat v příštím roce.

Aplikaci T-Mobile TV GO si uživatelé mohou také stáhnout do svých mobilních zařízení s Androidem a iOS. I jejím prostřednictvím lze pokračovat ve sledování pořadů při přechodu z různých zařízení, například z mobilu na tablet, z televizoru na mobil atd.

TV až ve čtyřech zařízeních najednou

Sledování televizního vysílání už dávno není výsadou jen gauče před televizorem. I proto T-Mobile navyšuje počet zařízení, na kterých lze zdarma sledovat T-Mobile televizi, a to ze 3 na 4. Diváci tak mají nově k dispozici vysílání na dvou televizorech a 4 dalších přístrojích, ať už jde o chytrý telefon, tablet, počítač či aplikaci ve Smart TV. Zákazníci se službou T-Mobile Mobilní televize mohou i nadále využívat dvě zařízení.

Nový set-top box

Novou aplikaci doprovodí také nový OTT set-top box (KAON 6077) s operačním systémem Android TV. Do něj si kromě předinstalovaných aplikací jako například HBO GO, mohou uživatelé stáhnout své oblíbené aplikace Youtube, Spotify a další dostupné pro Android TV. S novým set-top boxem se tak každý televizor stane chytrým. Měsíční pronájem set-top boxu činí 50 Kč s DPH.

Nová verze aplikace T-Mobile TV GO je nyní k dispozici pro nové uživatele televizních služeb, stávající zákazníci budou na novou aplikaci postupně převáděni v následujících měsících.

30 dní zdarma na vyzkoušení T-Mobile televize

Pro zájemce, kteří nemají zkušenost s televizními službami od T-Mobile (tedy i zákazníky konkurence), aplikace také nabízí možnost si službu T-Mobile TV GO vyzkoušet na 30 dní zdarma. V této zkušební verzi balíčku budou dostupné veškeré standardní funkcionality a vybraná sada televizních stanic.

Obrazové podklady najdete zde.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X