T-MOBILE ZAŘAZUJE DO NABÍDKY HERNÍ KONZOLE PLAYSTATION 4

Konzole Sony PS4 se 3 hrami a 3měsíčním členstvím služby PlayStation Plus stojí 7 999 Kč
Zařízení je možné pořídit na splátky bez navýšení i využít zvýhodněné ceny při uzavření nové či prodloužení stávající smlouvy
Operátor spouští i soutěž o 1 konzoli PS4 v limitované edici Days of Play na svém profilu na Facebooku

T-Mobile vstupuje do světa herní zábavy ve spolupráci se společností SONY a od 18. června 2018 zařazuje do své nabídky herní konzole Playstation 4. Noví i stávající zákazníci si mohou zařízení vyzkoušet na vybraných prodejnách operátora, pořídit na kterékoli prodejně či případně prostřednictvím infolinky.

Herní konzole PS4 Slim 500 GB s trojicí her Driveclub, Horizon Zero Dawn a Ratchet & Clank a tříměsíčním členstvím PS+ vyjde na 7 999 Kč. Při uzavření nové či prodloužení stávající smlouvy na mobilní služby je možné využít dotace až do výše 4 000 Kč dle zvoleného tarifu, stejně tak je možné zařízení pořídit na splátky.

Ode dnešního večera rovněž na profilu operátora na Facebooku startuje soutěž o jednu herní konzoli PS4 a 2x roční členství v PS+.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz