t-music chart upravuje svůj formát

  • t-music chart dál pokračuje na Evropě 2, ale část televizního obsahu se přesunuje na internet a opouští obrazovky TV Prima
  • Portál www.t-music.cz kromě klipů v plné délce obohatí také rozhovory a reportáže z hudební branže

Praha 31. srpna 2007 - Se začátkem školního roku přichystal T-Mobile pro všechny hudební fanoušky změnu týkající se TV vysílání a internetových stránek t-music. Reportáže a rozhovory se z televizní obrazovky přesouvají na portál www.t-music.cz. Rozhlasová podoba žebříčku t-music zůstává na stanici Evropa 2 v nezměněné podobě.

"Za tři roky existence televizního pořadu jsme s TV Prima vytvořili velmi úspěšný koncept, nicméně každý formát potřebuje čas od času nový impuls," říká Michal Němec, ředitel služeb mobilních portálů společnosti T-Mobile, a dodává: "Nyní se zaměřujeme v naší hudební strategii především na mladé posluchače, a jak ukázaly průzkumy trhu, celoplošné plnoformátové televizní vysílání není nejefektivnějším nástrojem, jak hudební komunity oslovit." Proto se obě strany - T-Mobile a TV Prima - rozhodly dosavadní spolupráci ukončit.

Videoklipy písní v plné délce a internetová verze žebříčku zůstávají nadále na www.t-music.cz. Portál navíc nabídne i reportáže z vybraných akcí a rozhovory s umělci z hudební branže.

Vysílání t-music chart na radiu Evropa 2 zůstává beze změny. Premiéru uslyší diváci jako obvykle v pátek od 18.00 do 20.00, reprízu pak v neděli od 16.00 do 18.00 hod.

t-music
t-music reprezentuje všechny hudební aktivity společnosti T-Mobile určené hlavně mladým lidem žijícím aktivním životem, pro které je hudba nedílnou součástí každého dne. Hudební portál www.t-music.cz nabízí internetový obchod s digitální hudbou t-music PLAY, uvítacími tóny a ringtony , t-music chart s videoklipy či novinky ze světa hudby. Prostřednictvím t-music přináší T-Mobile koncerty českých i zahraničních interpretů, podporuje hudební festivaly a díky portálu www.stage.cz také začínající interprety.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X