VÁNOČNÍ DÁRKY BUDOU I POD KAKTUSEM

  • Pro stávající uživatele balíček 6 GB a neomezená data na sociální sítě za 200 korun
  • Pro nové zákazníky balíček na limitované edici SIM karet za 200 Kč včetně kreditu 100 Kč

Praha, 2. prosince 2020 – Letos budou s Kaktusem boží Vánoce. Virtuální mobilní operátor má totiž pro své zákazníky balíček 6 GB a neomezených dat na vybrané sociální sítě za jedinečnou cenu 200 korun. Noví uživatelé si mohou pořídit SIM kartu ze speciální edice. Za 200 Kč dostanou nejen zmíněnou nálož dat, ale i 100korunový kredit k tomu. Stačí si SIM kartu objednat v eShopu operátora od 1. do 31. prosince.

„Na konci července jsme výrazně vylepšili nabídku a zákazníci tak získali dvojnásobek dat za stejnou cenu. Speciálním Vánočním balíčkem chceme udělat radost hlavně těm, kteří nemohou být bez sociálních sítí. Od teď je mohou využívat zcela bez obav, že by jim data došla,“ říká David Milota, manažer zodpovědný za značku Kaktus, a upozorňuje: „Cena 200 Kč za 6 GB a neomezené surfování na sociálních sítích rozhodně také není k zahození.“

Vánoční balíček tak zahrnuje 6 GB plus neomezená data na sociální sítě: Facebook, Facebook messenger, Instagram, Twitter, Snapchat a WhatsApp. To vše za 200 Kč na 30 dnů. Aktivovat si jej mohou zákazníci až do 31. prosince 2020. Využívat jej ale mohou bez omezení i v následujících měsících, dokud si jej sami nezruší, nebo nebudou mít dostatečný kredit. Nevyčerpané jednotky Kaktus, který má více než 115 tisíc zákazníků, převádí do dalších měsíců bez omezení.

Ani noví zákazníci nepřijdou zkrátka. Na ty čeká v eShopu Kaktusu speciální edice SIM karty se stejnou porcí dat – 6 GB a neomezená data na vybrané sociální sítě. V ceně SIM karty (200 Kč) je nejen zapnutý Vánoční balíček na první měsíc, ale i 100korunový kredit. Užívat si surfování na sociálních sítí bez omezení pak mohou zákazníci podle libosti, dokud si Vánoční balíček sami nevypnou. SIM kartu bude možné objednat v eShopu od 1. do 31. prosince 2020.

Více informací na www.mujkaktus.cz.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz