Voyo nově na T-Mobile TV: T-Mobile jako jediný na trhu nabídne zákazníkům až pět titulů každý měsíc

T-Mobile dále vylepšuje nabídku své T-Mobile TV. Od 28. března nově zpřístupní službu Voyo, přinášející široké spektrum filmů, seriálů i online pořadů včetně originálního obsahu. Pro zákazníky je připravena 14denní zkušební verze, následně si budou moci vybrat mezi placenou variantou Voyo plná verze a verzí Voyo start, kterou nabízíT-Mobile jako jediný na trhu do všech televizních tarifů jako dárek.

Základní verze Voyo bude zákazníkům T-Mobile TV aktivována postupně od 28. března. Každý zákazník bude o zpřístupnění služby informován e-mailem, SMS nebo upozorněním v rámci aplikace T-Mobile TV GO, ale také si může o zpřístupnění požádat sám v aplikaci Můj T-Mobile, prostřednictvím infolinky či na prodejnách T-Mobile. Pro všechny diváky je připravena bezplatná zkušební verze na 14 dnů, což je dvojnásobná doba oproti standardní možnosti, kterou Voyo nabízí. V rámci této doby lze sledovat libovolné tituly bez omezení počtu přehrání – výjimku tvoří pouze prémiový obsah, tedy nabídka Voyo Originál a sport, ty se v této variantě nenabízí.

T-Mobile zároveň jako jediný poskytovatel digitální televize v ČR umožní zákazníkům sledovat Voyo bez poplatku i po uplynutí zkušební verze. Díky balíčku Voyo start totiž budou moci každých 30 dní sledovat pět titulů* s výjimkou prémiového obsahu. Pro náročnější diváky je za 159 Kč měsíčně připravena Voyo plná verze. Ta jim zpřístupní neomezený počet videí včetně všech originálních a sportovních titulů. Výhodou je i velmi snadná, téměř automatická integrace Voyo a T-Mobile TV GO aplikace. Díky tomu zákazníci mohou přecházet ze známého prostředí přímo do Voyo, kde najdou svůj oblíbený obsah, a zpět. Vyúčtování služby v případě Voyo plná verze zákazníci naleznou velmi prakticky v rámci jednotné fakturace T-Mobile TV.

„Zařazení Voyo je jedním z dalších kroků, jimiž rozšiřujeme nabídku naší T-Mobile TV, jež si u zákazníků získává stále větší oblibu. Reagujeme na stále větší popularitu streamovacích platforem a přinášíme zákazníkům zábavu prostřednictvím jedné z nejoblíbenějších služeb na českém trhu. Jako velkou výhodu vidím i vzájemné propojení produktů, kdy přechody mezi aplikacemi jsou naprosto plynulé a pro zákazníka komfortní. Věřím, že je potěší i možnost bezplatné verze, kterou přináší svým zákazníkům pouze T-Mobile,“ dodává Zdeněk Spurný, manažer televizních služeb T-Mobile.

Balíček Voyo start či Voyo plná verze lze současně využívat na pěti zařízeních. Souběžné sledování je pak možné na dvou zařízeních, a to prostřednictvím set-top boxů s operačním systémem Android TV, jako jsou Kaon a Skyworth, chytrých televizorů, telefonů, tabletů atd., vždy s nainstalovanou aplikací Voyo. Přejít z Voyo start na placenou verzi lze prostřednictvím mobilní aplikace, webové samoobsluhy, zákaznického centra, v aplikaci Voyo nebo ve značkových prodejnách T-Mobile.

Více informací o službě je k dispozici na www.t-mobile.cz/voyo

* Nabídka se nevztahuje na sport a formáty s označením Voyo Originál. Titulem je míněn například film nebo jedna epizoda seriálu.


 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz