VYŘEŠTE DVB-T2 JEDNOU PROVŽDY S T-MOBILE TELEVIZÍ

  • Tarif XS pro přechod z DVB-T
  • Zvýhodněná cena na první dva měsíce jen 99 Kč
  • 40 programů, z toho 26 v HD kvalitě

Praha, 31. října 2019 - První tuzemské domácnosti čeká za necelý měsíc vypínání televizního vysílání ve formátu DVB-T. S T-Mobile televizí mohou všichni zákazníci vyřešit tento problém jednoduše, levně a trvale. Od 1. listopadu si totiž mohou zájemci o T-Mobile televizi vybrat tarif XS, který je navíc možné pořídit na první dva měsíce za zvýhodněnou cenu 99 Kč měsíčně. Akce platí do konce letošního roku.

„Více než polovina českých domácností nyní řeší vypínání televizního vysílání ve formátu DVB-T. Proto zákazníkům představujeme nový tarif T-Mobile televize, který je nejlevnější z naší nabídky,“ říká Zdeněk Spurný, manažer služeb pro domácnosti T-Mobile, a dodává: „Zákazníkům tak odpadnou starosti se sháněním nového televizoru a navíc získají mnohem více programů v HD rozlišení a spoustu užitečných funkcí.“

S tarifem XS si každý zájemce může vychutnat všechny výhody T-Mobile televize a navíc na první dva měsíce za zvýhodněnou cenu 99 Kč. Standardní poplatek činí 149 Kč měsíčně. Stačí si aktivovat T-Mobile televizi s tarifem XS do konce roku 2019.

I když je tarif XS nejlevnější v nabídce, mohou diváci využít všech předností televize od T-Mobile. Ze 40 dostupných kanálů, včetně dvou pro dospělé, je 26 k dispozici v HD kvalitě. Takovou nabídku DVB-T2 opravdu nemá.

Kdo nestihne svůj oblíbený pořad, má k dispozici funkci sedmidenního zpětného zhlédnutí. Nechybí ani možnost nahrávání 10 hodin záznamu uložených až na 30 dnů, balíčky programů či možnost sledovat TV na jednom dalším mobilním zařízení.

Tarif XS je dostupný pro všechny televizní služby T-Mobile: T-Mobile TV, T-Mobile SAT TV a T-Mobile Optic TV. Z programové nabídky XS mohou zákazníci libovolně přejít na jakýkoliv vyšší tarif, případně tarif XS kdykoliv zrušit bez sankce.

Vánoční nadílka zdarma

Navíc i uživatelé tarifu XS se mohou těšit na vánoční nadílku od T-Mobile. Od 15. listopadu si mohou pořídit balíček HBO Základ na dva měsíce zdarma. Ten standardně přijde na 249 Kč měsíčně a zahrnuje HBO HD, HBO 2 HD a HBO 3 HD plus bezplatný přístup do aplikace HBO GO. Každý zákazník si může sám zapnout balíček HBO Základ v mobilní nebo webové aplikaci Můj T-Mobile v období od 15. listopadu do 31. prosince 2019. Dva měsíce zdarma začínají běžet od aktivace balíčku.

Kromě toho od 15. listopadu nadělí T-Mobile ve všech televizních tarifech prémiový obsah zdarma. Až do 10. ledna si tak diváci XS tarifu mohou vychutnat jedinečné dokumenty na BBC Earth, ale i ten nejlepší evropský fotbal na Premier Sport HD, DIGI Sport 1 HD a DIGI Sport 2 HD. Diváci tak mohou sledovat Premier League, Bundesligu, La ligu a další. A jako bonus ještě přidává T-Mobile pro vánoční období nový komediální kanál Comedy House HD.

Seznam kanálů v tarifu XS:

ČT1 HD, ČT2 HD, ČT:D / ČT Art HD, ČT Sport HD, ČT24 HD, Nova HD, Nova 2 HD, Nova Gold HD, Nova Action HD, Nova Cinema HD, Prima HD, Prima Cool HD, Prima Love HD, Prima Krimi, Prima Zoom HD, Prima Max HD, Prima Comedy Central, Barandov TV HD, Barrandov Krimi, Barrandov News, Kino Barrandov, FilmBox, Óčko HD, Óčko Star HD, Seznam TV HD, Óčko Express HD, Retro Music, Rebel 2 Slušnej kanál, TV Noe, Šlágr TV, JOJ Family HD, Jednotka HD, Dvojka HD, National Geographic HD, National Geographic Wild HD, UP Network, Československo /  Be2Can HD, LEO TV / Extasy, Eroxxx HD, Magenta TV.


 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s více než 6,2 miliony zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz