Sea Hero v ČR: třetí nejvyšší počet stažení na světě

Mobilní hru Sea Hero si dosud zahrálo více než 2,4 milionu lidí (více zde). Česká republika je s počtem stažení 180 tisíc třetí na světě – první dvě místa zaujímají USA s 288 tisíci a Čína s 203 tisíci (tyto země mají 30 krát/ 130 krát více obyvatel než ČR). V počtu stažení na tisíc obyvatel (17,15) obsadila ČR druhou příčku za Albánií (17,7).

Sea Hero umožní vědcům získat celosvětově nejrozsáhlejší soubor dat o lidské prostorové orientaci, což výrazně urychlí výzkum a léčbu demence. Bližší informace o tomto projektu najdete v tiskové zprávě

    

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz