APLIKACE MŮJ T-MOBILE V NOVÉM

T-Mobile vylepšuje prostředí své mobilní aplikace Můj T-Mobile. Nejnovější aktualizace pro Android a iOS přináší modernější vzhled a hravější animace. A také nové vychytávky, jako rozdělování dat v Magenta 1, zobrazení zařízení na splátky…

Vylepšení se dočkala lišta menu umístěna ve spodní části – přináší nejen více položek, ale došlo i k jejich trvalému označení. Nebudou tak již odlišovány jen ikonami. Jednotlivé sekce apky by měly nabídnout přehlednější a jednodušší design, například pro správu připojeného čísla. Složka Inbox bude nově zahrnovat také notifikace z aplikace.

Správci rodinného zvýhodnění Magenta 1 budou mít v apce k dispozici nástroj pro rozdělení sdílených dat (až 15 GB)

Nově si mohou zákazníci v aplikaci zobrazit své zařízení na splátky a mohou jednoduše doplatit zbývající cenu. Nemění se naopak struktura menu a zůstávají všechny funkce.

Tím ale vylepšování aplikace nekončí. Do konce dubna se mohou zákazníci těšit například na tmavý režim nebo historii vyúčtování zpracovnou v přehledné grafické podobě.

   

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, má téměř 6,2 milionu mobilních zákazníků. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře) a www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz