BLACK FRIDAY: HUAWEI P20 PRO ZA 9 999 KČ

T-Mobile v rámci Black Friday připravil Huawei P20 pro za super cenu 9 999 Kč, a to pro prvních 200 kupujících. Nabídka je dostupná pouze v eShopu na webu t-mobile.cz.

Zájemci si mohou smartphone pořídit bez smlouvy za zvýhodněnou cenu. Nebo pokud uzavřou novou či prodlouží stávající smlouvu k tarifu Můj tarif na 24 měsíců, mohou si snížit cenu až o 5 000 Kč. Například s neomezeným voláním SMS a 12 GB dat přijde na 7 999 Kč. Samozřejmostí je ke smlouvě i prodej na splátky.

Navíc stávající tarifní zákazníci mohou využít také splátkový prodej, i když právě nebudou prodlužovat či uzavírat novou smlouvu. Základní cenu 9 999 Kč si mohou rozložit do splátek až na 35 měsíců. Huawei P20 Pro je možné pořídit pouze v eShopu T-Mobile.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s více než 6,2 miliony zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz