Červnové korunovky od Xiaomi

Léto u T-Mobile začíná s oblíbenou značkou Xiaomi a nabídkou korunovek, které doplní i 5G modely pro náročné. Portfolio Apple pak obohatí nejen nové barevné varianty, ale i výhodné tarifní dotace.

Červen patří Xiaomi a vyhledávané korunovce, modelu Redmi 10 s tarifem 8 GB Plus s výhodou. Ten doplní další oblíbený model Xiaomi Redmi 9AT dostupný také za pouhou 1 Kč. Zákazníci, kteří hledají modely podporující 5G, mohou zvolit Xiaomi Redmi Note 10 5G nebo Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G za pouhých 2 999 Kč s tarifem Neomezeně 5G XL s výhodou. Ani tento měsíc nechybí speciální akce na nákupy v e-shopu či aplikaci, která nabídne Xiaomi Redmi Note 10S již za 1 999 Kč.

Nadále lze využít tarifní dotace až do výše 7 000 Kč na všechny modely Apple iPhone a Apple Watch. Tato nabídka se vztahuje i na nové barevné varianty iPhone 13 a také novinku v podobě modelu iPhone SE 2022, který lze s tarifní dotací získat jen za 5 499 Kč.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X