Dobrá zpráva pro všechny Kaktusáky: Od 1. července dostanou jednou tak velkou porci dat navíc na sociální sítě

S Kaktusem mají zákazníci vždycky něco navíc. Od pondělí 1. července do konce srpna přihodí Kaktus svým zákazníkům jednou tolik dat pro využití na sociálních sítích #KAKTUSítě: Facebook včetně Messengeru, Instagram, Snapchat a nechybí ani Twitter. Nabídka platí jak pro zákazníky, kteří si nově aktivují samoobnovovací datový balíček, tak i pro jeho stávající uživatele, kterým se balíček po 30 dnech automaticky sám dokupuje. Zákazník, který má nyní například za 150 Kč 1000 MB dat a k tomu dostává 500 MB na sociální sítě, tak od 1. července bude moci na sociálních sítích prosurfovat 1000 MB dat. 

Kaktus zároveň na stejné období navyšuje dokup dat, kdy místo 500 MB za 100 Kč zákazník nově dostane za stejnou cenu 1000 MB dat.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s více než 6,2 miliony zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz