HD Voice dostupný i ve 2G

T-Mobile postupně zavádí HD Voice, přinášející zkvalitnění přenosu hlasu a potlačování nežádoucích ruchů v okolí volajícího, i ve své síti 2G. V současnosti se tato technologie nachází na 1250 vysílačích, což odpovídá přibližně čtvrtině všech 2G vysílačů operátora. Do konce letošního roku bude HD Voice implementován na 75 % vysílačů, na zbývajících 25 % pak v roce 2017.

T-Mobile poskytuje HD Voice svým zákazníkům již několik let ve své síti 3G, v níž ho spustil v říjnu roku 2011 jako první operátor v České republice.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, má téměř 6,2 milionu mobilních zákazníků. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře) a www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz